konec SK Dynamo Č. Budějovice – 1.FK Příbram
1:2
(0:0)
Komentuje: Pavel Kortus ml.

Přípravné utkání Dynama s Příbramí je u konce. Hosté zvítězili 2:1, když všechny branky padly ve druhém poločase. Středočeši využili chyb černobílých, ti pak jen snížili Ayongem. Nicméně ve hře bylo hodně nepřesností, bylo znát, že jde o začátek přípravy. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne.

90

89
Zbývá posledních pár desítek vteřin, u míče jsou hráči v zeleném, kteří zřejmě toto utkání dotáhnou do vítězného konce.

87
Po standardní situaci Řezáče hlavičkoval Čavoš, ale byl to slabý a nepřesný pokus.

85
Vysoký presink Příbrami dělal domácím celé utkání problémy. Je to přeci jen pro Dynamo rozdíl než hrát se soupeři ve druhé lize.

83
Hosté drží míč a nepouští Dynamo do územní převahy.

81
Necelých deset minut zbývá domácím na vyrovnání. Teď se o to pokusil Čavoš, ale rána z dálky mu nevyšla podle představ.

79
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Belej, přichází Šíma.

77
Dynamo právě vstřelilo branku!
O minutu později je sníženo. Za odraženým míčem dobře šel KARSTEN AYONG, odstavil obránce, udělal kličku obránci a nakonec prostřelil Kočího.

76
Příbram právě vstřelila branku!
Druhá půle domácím až na výjimky vůbec nevychází, nyní to má druhé gólové vyústění soupeře. Po druhém zaváhání obrany černobílých se k míči dostal ROMAN KVĚT a povedenou technickou ranou překonal Křížka.

76
Čavoše šel středem a hledal Ayonga, tomu však přišla přihrávka na paty, i proto se balonu zmocnili hosté.

74
Rozehrávka nakrátko Dynamu vůbec nevyšla, naopak hosté se řítili do protiútoku. Domácí trenéři mohou být spokojeni pouze s poctivým návratem.

73
Wermke pálil levou nohou z pravé strany, leč jeho tečovaný pokus skončil pouze na boční síti.

72
Mareček poslal z rohového kopu pěkný centr, Kočí nedosáhl, ale Fišl se k hlavičce také nedostal.

71
Domácí hra se zvedla. Řezáč se hbitě prosmýkl po lajně, hledal ve vápně spoluhráče, ale před Ayongem a Wermkem zasáhli obránci.

69
Po standardní situaci domácích mohlo být vyrovnáno! Provodův centr hlavou lízl Ayong a Kočí předvedl rychlý zákrok, kterým zachránil Příbram.

67
Hned po rozehrávce se uvolnil Provod a oslovil Táborského. Toho však zradil první dotek, proto jeho zblokovaná střela nebyla nebezpečná.

66
Po brance přišla pauza na občerstvení.

65
Hosté jdou do vedení! Po hrubé chybě Nováka, který při rozehrávce přišel o míč, postupoval ROSTISLAV JANDERA sám na Křížka a v zakončení si počínal hodně zkušeně.