konec FC Baník Ostrava – FK Fotbal Třinec
1:1
(1:1)
Komentuje: Petr Janoš

Děkuji Vám, že jste sledovali utkání 17. kola Juniorské ligy u nás na onlajnech a u dalšího přenosu na viděnou.

A to je pro dnešek vše. Po prvním poločase se žádnému celku nepodařilo vstřelit gól a zápas tak končí remízou 1:1. V průběhu druhého poločasu měla jasně navrch domácí Ostrava, nicméně dobře bránící Třinec nedovolil vstřelit domácím gól a sám si z brejků dokázal vytvořit pár šancí.

90+1

89
Vhazovat budou hosté.

88
Oba týmy bojují o míč na středu hřiště a hraje se ze strany na stranu.

85
Vhazovat bude Třinec u rohového praporku domácích.

83
Radovan Murin teď zachránil svůj tým skvělým zákrokem po velmi nebezpečné střele k pravé tyči třineckého útočníka.

80
Zbývá posledních 10 minut řádné hrací doby a stále tu máme stav 1:1. Uvidíme, zda se favorizované Ostravě podaří vstřelit gól a vzít si z domácího prostředí všechny tři body.

79
Faul na ostravského záložníka je pískán na středu hřiště.

77
Velké štěstí měli hostující hráči. Skákavý míč se rozhodl jeden z třineckých obránců odhlavičkovat na brankáře Palečka. Ten měl co dělat, aby u míče nebyl dříve Tomáš Tůma.

74
Další, tentokrát asi největší příležitost ke skórování měl po odraženém míči jeden z ostravských hráčů. Ten strefil jen obránce stojícího před sebou.

71
K dobré příležitosti dostat se do vedení měl i Třinec. Střelou po zemi z úrovně velkého vápna to zkoušel Petr Joukl, brankář Murin byl na svém místě a střelu chytá.

69
Domácí nepovolují a pokračují v neustálém tlaku na soupeřovu bránu. Po dalším rohu však Třinec stále drží remízu 1:1.

65
Střela z přímého kopu skončila pouze na dobře postavené zdi domácích.

63
Po rohu domácích se do protiútoku dostal tým Třince a vybojoval velmi dobrou příležitost ke skórování po faulu na úrovni velkého vápna.

60
Středem to zkoušeli domácí, na poslední chvíli jim šanci překazil jeden z posledních hostujících obránců.