konec SK Dynamo Č. Budějovice – FC Sellier & Bellot Vlašim
1:0
(0:0)
Komentuje: Pavel Kortus ml.

Utkání je u konce, Dynamo nakonec porazilo Vlašim 1:0. Domácí měli po většinu utkání převahu, která byla místy až drtivá. Jihočeši zahodili proti houževnatě bránícímu soupeři několik šancí, Vlašim za celý zápas prakticky neohrozila brankáře Křížka. Až v samotném závěru po krásné akci rozhodl Táborský o zasloužených třech bodech pro Dynamo. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, hezký zbytek neděle.

90+2

90+1
Standarka pro Dynamo, to je voda na domácí mlýn.

90
Nastavovat se budou dvě minuty.

90
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází Lukáš Pouček.

89
Dynamo právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelná akce, krásný, zasloužený a zřejmě rozhodující gól! Gebert dlouhým pasem přenesl hru doprava na Jiřího Kladrubského, ten nic nevymýšlel a ostrým volejem poslal míč do vápna. A trefil přesně prostor, kde se nacházel IVO TÁBORSKÝ a ten přesně napálil balon mimo dosah brankáře!

88
Ani po rohovém kopu se nedostali domácí ke gólové střele.

87
To byla asi ona! Mršičův trestný kop lízl hlavou Kladrubský a Le Giang předvedl skvělý zákrok.

86
Jihočeši se nadechují k závěrečnému náporu. V posledních minutách se několika chybami připravili o míče. Ještě jedna šance však zřejmě přijde. A ta bude rozhodující.

84
Pozvolnou kombinací se Dynamo blíží k brance soupeře, hosté brání v deseti lidech.

83
Chvíle oddechu pro hostující obranu. Vlašim už víceméně tahá čas a věří, že v posledních deseti minutách neinkasuje a urve remízu.

81
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Adam Kučera, přichází Ľubomír Ivanko-Macej.

81
Dlouhý míč Kladrubského našel přesně Mršiče, ten přehazoval Le Gianga, ale neuspěl. Následně oba svedli souboj, v němž brankář povalil domácího záložníka. Penalta se však opět nepíská k velké nevoli domácích.

79
Zajímavý roh, domácí hlásili ruku Selemaniho, ale u rozhodčího neuspěli.

78
Rychlou akci vedl netradičně stoper Novák, oslovil Táborského, jehož zpětný oblouček vyškrábl Le Giang.

77
Do rány Havelky skočil jeden z bránících hráčů. Domácí neúnavně nahání svého soupeře a stále lační po vítězné brance.

76
To byla fotbalová lahůdka! Šplíchal dostihl dlouhý míč, nacentroval na Táborského, který si balon připravil a vystřihl krásné nůžky, které šly jen těsně nad!

75
Žlutou kartu dostává Jan Fortelný (FC Sellier & Bellot Vlašim).

74
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází David Ledecký, přichází Ivo Táborský.

74
Ještě před tím však máme přestávku na pití. Nevím, proč v prvním poločase nebyla a nyní je, ale to je rozhodnutí sudího, které přivítali zejména hosté.