Hlavní sudí Tomáš Klíma nastavuje utkání o 3 minuty.

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Antonín Vaníček, přichází Vladislav Ljovin.

87
87. Jakub NEČAS - 1:2

87
Bohemians právě vstřelili branku!
Bohemka si bere své vedení zaslouženě zpět! Kamil Vacek přehrál svou přihrávkou obranu domácích, Antonín Vaníček odcentroval ještě lépe z pravé strany a JAKUB NEČAS, jenž byl na hrací ploše pouhé dvě minuty, si rybičkou doskočil pro vedoucí branku. Tu oslavil se střelcem i trenér Martin Hašek, jenž předvedl dlouhý sprint až k rohovému praporku – 1:2! Asistence: Antonín Vaníček.

86
První žlutá karta v utkání a vidí ji za ostřejší skluz na Michala Jeřábka David Bartek (Bohemians 1905).

85
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Rudolf Reiter, přichází Jakub Nečas.

80
80. Jan KUCHTA - 1:1

80
Teplice právě vstřelily branku!
Nedáš – dostaneš! Bohemka je potrestána za svou neproduktivní hru! Jakub Hora poslal od pravé postranní lajny vysoký centr, který však upustil z rukavic Tomáš Fryšták a JAN KUCHTA nepohrdl tímto dárečkem a poslal míč do sítě – 1:1! Asistence: Bez asistence.

80
80. Koubek servíroval míč do jasné šance Vaníčkovi, ten v gólovce selhal

80
Mohlo být hotovo! Matěj Koubek vyřešil brejk Bohemky dokonalou přihrávku skrz celé vápno, ale Antonín Vaníček trestuhodně přestřelil!

74
74. Vaníčkova rána zaplula vedle pravé tyče

Dnešní utkání sleduje na teplických Stínadlech 2367 diváků.

72
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Patrik Žitný, přichází Jan Krob.

68
Bohemka mohla domácím odskočit na dvě branky! David Bartek našel jemným bochánkem Matěje Koubka, ten se do jeho centru pověsil hlavou, ale Tomáš Grigar podržel svým zákrokem Teplice!

66
66. Ránu Žitného po rohu vytáhl Fryšták

66
Rohový kop Tomáše Kučery propadl až ke kopačce Patrika Žitného, jehož ránu na první tyč vytěsnil Tomáš Fryšták. Dobrá šance pro Severočechy!

62
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Daniel Trubač, přichází David Bezdička.

56
56. Martin DOSTÁL - 0:1

56
„Klokani“ jak první hýbou bezbrankovým stavem! Tomáš Grigar nejprve kryl tutovku Matěje Koubka z bezprostřední blízkosti, po odvážném průniku Rudolfa Reitera, ale dorážka MARTINA DOSTÁLA už skončila v teplické brance – 0:1! Asistence: Bez asistence.

46
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Admir Ljevaković, přichází Jan Kuchta.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází David Puškáč, přichází Matěj Koubek.

45
Hlavní sudí Tomáš Klíma nastavuje první poločas o 1 minutu.

43
43. Žitný kroutil míč k tyči, kde byl připravený Fryšták

29
29. Vondrášek na brankové čáře zachránil domácí po hlavičce Hůlky

29
Tomáš Vondrášek podruhé v zápase zachráncem Teplic! Josef Jindřišek poslal rohový kop přesně na hlavu Lukáše Hůlky, který překonal svou hlavičkou na zadní tyč Tomáše Grigara, ale Tomáš Vondrášek byl opět v pravý čas na pravém místě, a z brankové čáry míč znovu vyhlavičkoval!

28
28. Hlavičku Bartka vytáhl Grigar nad břevno

28
Tomáš Grigar opět musel do pozoru! Martin Dostál našel centrem Davida Bartka, jehož hlavičku ze záklonu musel vytěsnit konečky prstů právě domácí brankář! Další roh pro „Klokany“.

25
A po rohovém kopu přišla další tutovka hostů! Tomáš Grigar pouze vyboxoval centr od rohového praporku k Davidu Bartkovi a jeho ránu z první, pod víko vytěsnil hlavou na brankové čáře Tomáš Vondrášek!

6
6. Reiter unikl Hoškovi a v jasné pozici mířil těsně vedle

6
Rudolf Reiter spálil druhou tutovku v utkání, a to se píše teprve šestá minuta! Hostující útočník se dostal za Jana Hoška, ale jeho rána vnější falší zamířila vedle teplické branky!

1
1. Reitera v úvodní gólovce vychytal Grigar

1
Ale první velkou šanci utkání měla hned v první minutě Bohemka! Rudolf Reiter využil chybu domácí obrany, ale dlouho váhal se zakončením a Tomáš Grigar jeho ránu po svém vyběhnutí vytěsnil!