konec FK Teplice – FC Zbrojovka Brno
0:1
(0:0)
Komentuje: Martin Pešout

Brno nakonec vyloupilo teplická Stínadla a šokuje domácí, které porazilo 1:0 gólem Schustera z 76. minuty, který zužitkoval přesný nákop Zavadila. Zatímco Teplice byly lepší v první půli, druhý poločas patřil Brnu, které mělo mnohem více šancí.

90+1
Teplice operují na útočné polovině, ale daleko od branky Brna.

90
Sudí Příhoda nastavuje utkání o dvě minuty.

90
Taktické střídání Brna. Šislera nahradil Šumbera.

88
Brno v poklidu kontroluje těsný náskok.

87
Teplice ve druhé půli ztratily sílu a v závěru nemají ani šance na vyrovnání.

86
Závěrečný nápor Teplic není příliš silný, Brno po vstřelená brance nemá mnoho práce s ubráněním výsledku.

85
Jablonský se dopustil útočného faulu, Brno se opět ubránilo.

84
Krob centroval do vápna, hlavičku Jablonského si brankář Doležal pohlídal.

83
Brno v závěru utkání střídá, Skaláka nahrazuje Malík.

81
Litsingi uvízl v ofsajdu, tam teplické akce ve druhé půli končí hodně často.

80
Vysoké centry míří na teplické útočníky, zatím ale bez úspěšné koncovky.

79
Domácí posílají míče do útoku, Brno je dnes v defenzivě ale zcela bezchybné.

78
Teplice ve druhé půli opravdu zcela vypadly z role a ani po inkasované brance se jejich pojetí hry nezlepšuje.

76
Brno právě vstřelilo branku!
Tak tohle byla ukázková gólová akce Brna! Hosté zahrávali standardku a ve vápně byl na správném místě ALEŠ SCHUSTER, jenž nekompromisní hlavičkou nedal brankáři Grigarovi šanci – 0:1.

74
Brno poprvé střídá, Kroupu nahradil Janotka.

73
Brno má spoustu šancí, ale jejich zakončování je zcela šílené. Hned trojice Brněnských se valila na Grigara a Pašek se snažil přelobovat gólmana Teplic, ale v jasné pozici neuspěl.