Severočeši jsou v samotném závěru aktivnější. Plzeň se jen usilovně brání.

90
Hlavní rozhodčí Královec nastaví dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
Dalekonosná rána Kalitvinceva skončila dobrý metr od levé tyče Kozáčikovy branky.

88
Liberec naposledy vystřídal. Odpracováno má dnes Delarge, kterého nahradil Kolár.

87
Žlutý kartónek uviděl liberecký Pavelka.

86
Ďurišova rána prošla Kovářovi mezi nohami. Gólman Slovanu ale zpomalil natolik balon, že jej chytil za svými zády napodruhé.

85
Frýdek fauloval a domácí tak o nadějnou pozici před brankou soupeře připravil.

83
Další karetní vyčinění si zasloužil Rybalka s Hořavou zřejmě za drobné popostrkování.

82
Zřejmě zraněného Hejdu vystřídal Hubník.

82
Stoper Hejda zůstal ležet na zemi po jednom ze střetů před libereckou brankou.

81
Frýdek dostává za slovní nevoli žlutou kartu.

80
Horváth poslal k zemi Pavelku a zastavil tak nadějně vypadající brejk Slovanu.

78
Liberec právě vstřelil branku!
Konečně se domácí dočkali a zaslouženě vyrovnávají! Fleišman svůj centr posadil přesně na hlavu RADOSLAVA KOVÁČE, který svoji hlavičku umístil přesně k tyči – 1:1.

77
Fleišmanovi se dlouhý centr dopředu vůbec nepovedl. Balon skončil až v rukavicích hostujícího gólmanu.

76
Plzeň toho ve druhém poločasu dopředu příliš nepředvedla. Druhých pětačtyřicet minut očividně patří domácímu Slovanu.

75
Rabušic ztratil na středu hřiště míč a poté ještě fauloval, za což byl oceněn žlutou kartou.

74
Domácí střídají. Trenér Šilhavý poslal na hřiště Kalitvinceva, který nahradil Šurala.