konec FK Jablonec – 1.FC Slovácko
2:1
(1:0)
Komentuje: Jakub Martínek

Jablonec nakonec vítězí těsně 2:2. Baumit vedl už od čtvrté minuty, druhý gól přidal po hodině hry Piták. Hosté sice dokázali závěr zdramatizovat, když se trefil Volešák, vyrovnat se jim však už nepodařilo. Jablonec tak bere tři body, Slovácko odjíždí s prázdnou. Děkujeme za pozornost!

90+3
Baumit kontroluje závěr utkání.

90+3
Jeden z hostujících hráčů se ocitl v ofsajdu a svému spoluhráči tak uzmul dobrou šanci na vyrovnání.

90+2
Slovácko drží míč, bohužel pro hosty až příliš daleko Valešovy branky.

90+1
Hlavní rozhodčí Ardeleánu nastaví tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
Jablonecká standardní situace nic zajímavého nepřinesla, snad jen rohový kop.

89
Severočeši drží míč na svých kopačkách daleko od své branky. Zbylé minuty se budou odehrávat zřejmě na polovině Moravanů.

87
Slovácko právě vstřelilo branku!
No a rázem je tu zajímavá zápletka. Slovácko dokázalo z první střely na branku skórovat a snižuje na rozdíl jediné branky. Po pěkné kombinaci se prosazuje hlavou LADISLAV VOLEŠÁK – 2:1.

85
Utkání už se bude zřejmě pouze dohrávat. Nevypadá to, že by se hosté ještě na něco zmohli.

84
Dalším karetním hříšníkem je hostující Rada.

83
Piták se dostal k odraženému balonu a poté vystřelil. Rána ale skončila vysoko na tribuně.

81
Jeden z domácích fotbalistů upadl v pokutovém území soupeře. Penalta se ale pískat rozhodně nebude.

80
Vošahlíkův faul zezadu byl oceněn žlutou kartu.

79
I domácí využili poslední možnost střídání. Hubník nahradil Vaňka.

79
Žlutou kartu si vysloužil za ostrý zákrok hostující Martan.

79
Rohový kop Kopice doputoval až na hlavu Vošahlíka, ten ale branku těsně minul.

78
Severočeši i nadále kontrolují vývoj utkání. Žádného překvapení už se dnes zřejmě nedočkáme.