konec SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava
1:1
(0:0)
Komentuje: Petr Bílek

Je tu konec zápasu mezi pražskou Slavií a Baníkem Ostrava. Domácí fotbalisté byli především ve druhém poločase výrazně lepším celkem a remízu 1:1 tak budou brát jako ztrátu. Smutným hrdinou zápasu bude především brankář Kamil Čontofalský, který svou chybou věnoval soupeři gól na 0:1 a sešívaní museli usilovat alespoň o vyrovnání. To se jim podařilo velmi rychle, avšak další gól již nepřidali.

90+17
Již i dlouhé nastavení je za námi a dá se očekávat závěrečný hvizd.

90+16
Po velkém tlaku Slavie se k hlavičce dostal po centru od Juhara Bortel, míč ale poslal mimo.

90+15
Na pravé straně nyní Nitrianský vybojoval rohový kop pro Slavii.

90+14
Po centru z levé strany Štěpán prodloužil balon na zadní tyč na Nitrianského, jehož křížná rána na zadní tyč prolétla mimo.

90+13
Po rohu se do slibných šancí dostali Škutka a následně i Fenin, gólman Bárta ale zasahovat nemusel.

90+12
Vomáčka nyní před Juharem odehrál v nouzi míč na roh.

90+11
Kukec kolmým pasem našel Lukeše, tomu byl ale mávaný a pískaný ofsajd.

90+10
Hráči Baníku cítí, že by dnešní zápas mohli dohrát tak, aby získali alespoň bod. Snaží se udržet remízu 1:1.

90+9
Střídání Baníku Ostrava. Odešel Kraut a nastupuje Šichor.

90+9
Centr Fenina z levé strany v pohodě chytil Bárta.

90+8
Domácí jsou v závěru zápasu jasně lepší, ještě mají skoro deset minut na to, aby s výsledkem něco udělali.

90+7
Z levé strany centroval Juhar, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.

90+6
Zpoza vápna zkoušel po rohu pálit bez přípravy Nitrianský a gólman Bárta si připsal další ostrý zákrok.

90+5
Obrovskou šanci na skórování měl střídající Fenin. Ten si připravil balon uvnitř vápna na střelu levou nohou. Do zakončení mu skočil jeden z obránců.

90+4
K rohovému kopu Slavie se postavil Juhar. Po centru do vápna se míč vracel do brankového prostoru, kde raději gólman Bárta vyrazil míč na další roh.

90+2
Domácí střídají. Odešel Kisel a nastupuje Fenin.

90+2
Štěpán dokázal vystřelit zpoza vápna, gólman Bárta byl ale pozorný a míč bez problémů chytil.