konec FK Teplice – FC Zlín
2:1
(1:0)
Komentuje: Aleš Strouha

Je tu konec zápasu 20. kola FORTUNA:LIGY mezi domácími Teplicemi a hostujícím Zlínem. Zatímco první poločas mnoho fotbalové krásy nenabídl, po změně stran jsme sledovali již o poznání zajímavější fotbal. Stejně jako po prvním poločase jsou ale i nakonec po zápase spokojenější domácí, kteří se radují z vítězství 2:1. Hvězdou zápasu byl útočník Daniel Fila, který dnes vstřelil dvě branky domácího celku.

90+3

90+3
Hosté mají již pouze necelou minutu na to, aby s výsledkem něco udělali.

90+2
Hronek byl hned po svém příchodu na hřiště ve velké šanci, když se dostal až před Dostála. Ten ale včas vyběhl a nohou Hronkovo zakončení zneškodnil.

90+1
Střídání v týmu FK Teplice:
ze hřiště odchází Daniel Trubač, přichází Petr Hronek.

90+1
Nastavují se tři minuty.

90
U rohového praporku právě fauloval Pablo González, a to je přesně to, co domácí potřebovali.

90
Následný rohový kop zahráli domácí nakrátko a snaží se míč držet u rohového praporku.

89
Naopak na druhé straně se po rychlém protiútoku dostal do zakončení Muhamed Jásir, jeho tvrdou ránu dokázal Dostál vyrazit.

89
Hosté se nyní nastěhovali na polovinu soupeře. Avšak stále chybí zakončení.

87
Albert Labík zajel tvrdě do Cedidly a dostává žlutou kartu.

87
ze hřiště odchází Abdallah Gning, přichází Roman Čerepkai.

86
Abdallah Gning samozřejmě nikam nespěchá. Nechává se ošetřovat a navíc bude střídat.

85
Hosté by se rádi tlačili do vápna soupeře, jenže na trávníku leží Abdallah Gning a hra je přerušena.

84
Střídání v týmu FC Zlín:
ze hřiště odchází Vukadin Vukadinović, přichází Rudolf Reiter,
ze hřiště odchází Tomáš Schánělec, přichází Selmir Pidro.

83
Mareček centrem do vápna našel na zadní tyči našel špatně hlídaného Nemanju Mičeviće, který z velmi zajímavé pozice zakončil těsně mimo!

83
Na druhé straně budou nyní rohový kop zahrávat domácí.

81
Slončíkovi ale střela vůbec nesedla a míč skončil asi tak čtyři metry vedle pravé tyče Grigarovy brány.

80
Teď tady bude přímý kop pro hostující celek. Na střelu je to ale dost daleko.

79
Albert Labík kopal rohový kop domácích. Cedidla sice míč pouze nadzvedl vysoko do vzduchu, pak se ale hosté již ubránili.