konec SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav
2:0
(0:0)
Komentuje: Adam Kolář

Slavia nakonec roli favorita zvládla a Mladou Boleslav díky dobrému vstupu do druhé půle porazila 2:0. Trefili se Holeš s Jurečkou.

Ode mě je to pro dnešek vše, loučím se a brzy se budu zase těšit na počtenou.

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:9.

90+3

90+2
Centr od rohového praporku skončil v rukavicích Trmala.

90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
Tecl vedl brejk po levém křídle, z ostrého úhlu se pokusil o prudký centr, který hosté odpravili na roh.

90
Středočeši o míč rychle přišli. Tecl centroval zprava jen do prostoru nikoho.

89
Pro Jurečkův pas se vrátil Fulnek. Hosté mohou otočit hru.

88
Zafeiris vypálil jen doprostřed, Trmal chytá.

87
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Jan Buryán.

86
Tijani sám zakopl při zpracování balonu o drn v trávníku, a tak o míč přišel. Záhy se to samé přihodilo Suchomelovi a nechybělo moc, aby se forvard Slavie zadarmo dostal k míči zpět.

85
Domácí kombinovali na vlastní půli, rozehrávka se nepovedl Mandousovi, jenž odpravil balon jen do zámezí.

84
Střídání v týmu SK Slavia Praha:
ze hřiště odchází Mojmír Chytil, přichází Stanislav Tecl.

83
Přerušuje se, na trávníku zůstává ležet Jawo, bude se ošetřovat.

81
Jurečka nabil Zafeirisovi, který se z hranice vápna trefil přesně k tyči. Gól ale neplatí, VAR ho odvolal pro ofsajd a stav zápasu tak zůstává 2:0.

80
ze hřiště odchází Benson Sakala, přichází Daniel Mareček,
ze hřiště odchází Andrej Kadlec, přichází Dominik Kostka.

80
Chytil nahrál do tutovky Tijanimu, ale ten v ideální pozici nepochopitelně vůbec netrefil míč. V gólovce se tak zjevil za ním nabíhající Jurečka, jenž z první Trmala nepropálil.