4:0
(3:0)
Komentuje: Radomír Fukala

Z mé strany je to vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na počtenou.

Je dobojováno. Baník o své výhře prakticky rozhodl již v prvním poločasu, kdy se nejprve v 11. minutě prosadil Cadu, po půlhodině hry zvýšil Muhamed Tijani a o pět minut později se radoval také Srdjan Plavšić. Zbrojovka toho v první půli směrem vpřed příliš nepředvedla a do kabin si tak Baník odnesl tříbrankový náskok.

Po pauze se sice hosté snažili o kontaktní gól, ale šanci si vypracovat nedovedli. Naopak v 62. minutě korunoval svůj skvělý zápas nádhernou ranou Jan Juroška, jenž upravil na konečných 4:0. Ostrava tak bere důležité tři body a je zase o kousek blíž k záchraně.

90+2

90+1
Ševčík ještě u střídaček fauloval Jaroně, ale zápas se už jen víceméně dohrává.

90
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
Domácí brankář poté kontroloval dlouhý pas za obranu, načež balon znovu opustil hrací plochu.

88
Granečný dokázal zleva příhrát do vápna na Hladíka, ale ten balon nezpracoval a celá akce končí u Letáčka.

86
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
ze hřiště odchází Jakub Řezníček, přichází Adam Fousek.

85
Baník se nyní snaží držet balon na kopačkách a zatím se mu tato činnost na vlastní polovině daří na výbornou.

84
Fleišman před střídačkami dojel Štěrbu a píská se proti bráně Baníku. Rozehrávat bude přímo sám faulovaný.

83
Střídání v týmu FC Baník Ostrava:
ze hřiště odchází Srdjan Plavšić, přichází Jaroslav Svozil.

82
Plavšić vlétl do vzdušného souboje hodně bezhlavě. V první řadě zboural Hladíka, ale posléze nepříjemně dopadl na ruce a hlavu. Píská se nedovolený zákrok domácího hráče.

81
Fleišman nyní pohlídal balon před Ševčíkem. Letáček si tak již staví míč k odkopu.

80
Fleišmanův centr z přímého kopu byl brněnskou obranou odvrácen a Berkovec tak nemusel zasahovat.

79
Za pěkným centrem Plavšiće se tlačil Almási s Jaroňem, ale ani jeden z nich se k míči nedostali.

78
Fleišmanovi se nyní balon po hlavičce Hladíka odrazil do ruky a Baník tak nemůže pokračovat v akci.

77
Dnešní utkání sleduje 6 117 diváků.

76
Exekuci přímáku na sebe vzal Mišković, ale jeho nadějné zakončení nakonec končí těsně nad břevnem.

74
Hostující Tijani na dvaadvaceti metrech povalil jednoho z domácích a uviděl tak žlutou kartu. Pro Baník je tady jedinečná možnost přidat pátou branku.

73
Jaroň vybojoval balon na pravé straně a posílal jej vpřed Almásimu. Toho však za míčem nepustil Tijani a hrát tak budou hosté.