konec 1.FC Slovácko – SK Sigma Olomouc
1:1
(1:1)
Komentuje: Tomáš Kučera

V posledním ligovém zápase roku 2012 remizovalo Slovácko se Sigmou Olomouc nerozhodně 1:1. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase. Nejprve se dostalo do vedení Slovácko po střele Kerbra, za hosty vyrovnával Doležal. Ve druhém poločase se hráčům Slovácka nedařila finální fáze a několik přihrávek pokazilo. O utkání mohl rozhodnout střídající Hubník, který byl na hřišti jen několik desítek sekund, ale nastřelil břevno slovácké branky. Na konci zápasu ještě vytáhl střelu Valenty brankář Zlámal.

90+2
Z druhého rohového kopu již Slovácko nic nevytěžilo a rozhodčí Matějek ukončil zápas.

90+1
Standardní situaci zahrál Volešák, obrana Sigmy míč odvrátila k Valentovi, který napřáhl ke střele a brankář Zlámal musel jeho střelu vyrazit na rohový kop.

90+1
Slovácko bude ještě v posledních chvílích kopat rohový kop.

90
Rozhodčí Matějek prodlouží druhý poločas o dvě minuty.

90
Na konci utkání viděl žlutou kartu ještě Došek po faulu na Rossiho.

87
Třetí a poslední střídání Slovácka. Volešák nahradil Kerbra.

85
Hanáci kombinují před pokutovým území Slovácka. Hráči domácího týmu se nedostávají vůbec do hry.

82
Valenta viděl do středu sbíhajícího Hlúpika, kterému se snažil přihrávku adresovat, ale zadáci Olomouce byli pozorní a na poslední chvíli míč zachytili.

81
Druhé střídání Slovácka. Košút vyměnil Reinberka.

79
Milan Kerbr si nepohlídal ofsajdovou linii, a tak Slovácko přišlo o nadějnou šanci.

79
Navrátil obdržel žlutou kartu, když zajel do Mezlíka.

76
Slovácko mělo po rohovém kopu velké štěstí. Odražený míč se dostal ke střídajícímu Hubníkovi, který střelou bez přípravy orazítkoval břevno domácí branky!

75
Sigma provedla první střídání. Petra nahradil Hubník.

72
Trávník postupoval s míčem středem hřiště, navázal na sebe dva hráče Sigmy a míč prostrčil mezi nimi, jenže jeho spoluhráč Kerbr úmysl nepochopil a zůstal v rozhodující fázi stát.

72
Dnešní utkání sleduje 5043 diváků.

70
Brankář Melichárek špatným odkopem dal možnost, aby zahrávali hráči Sigmy autové vhazování.

66
Žlutou kartu viděl domácí Kuncl za nesportovní chování.

65
Trávník byl faulován na pravé straně. Kerbr nacentroval míč do pokutového území, Hanáci si se standardní situací poradili.