konec FC Baník Ostrava – 1.FC Slovácko
2:1
(0:0)
Komentuje: Petr Bílek

Je tu konec utkání, které nakonec skončilo vítězstvím domácího celku 2:1. Hráči Baníku se po sedmdesáti minutách dostali do vedení, když se prosadil Majtán. Slovácko ale okamžitě vyrovnalo střídajícím Košútem a vítěznou branku domácího celku tak musel vstřelit osm minut před koncem Milosavljev, jenž se prosadil parádním přímým kopem.

90+3
Již se hraje poslední minuta nastavení. Míč má ve své moci brankář Bárta.

90+2
Domácí Vladan Milosavljev bránil v rozehrání přímý kopu Slovácka a dostává žlutou kartu.

90+1
Za faul na polovině hřiště dostal žlutou kartu Marek Kuzma.

90+1
Nastavují se tři minuty.

90
Nyní se ale nehraje. Ve vápně Baníku leží gólman Bárta a musí být ošetřovaný. Mezitím planou emoce ve středu hřiště, kde se hráči obou týmů hlasitě dohadují.

89
Rohový kop hostům šanci nepřinesl a po faulu na Droppu budou navíc rozehrávat domácí.

88
Teď se Slovácku podařilo vybojovat ještě rohový kop.

87
Hostům se zatím nedaří vytvořit si závěrečný tlak.

86
Domácí také střídají. Odstupuje Martin Lukeš a zahraje si Benjamin Vomáčka. Ten od Lukeše přebírá kapitánskou pásku.

85
Slovácko střídá. Odstupuje Hlúpik a nastupuje Jan Lukáš.

83
Na druhé straně byl v další šanci Marián Kovář, v gólové pozici ale zamířil nad břevno!

82
Baník právě vstřelil branku!
Domácí kopali přímý kop z velmi zajímavé pozice a je z toho gól. Místo tradičního exekutora Martina Lukeše zakončoval levačkou VLADAN MILOSAVLJEV a jeho výstavní rána končí za zády bezmocného Melichárka!

80
Hosté střídají. Odešel Trávník a nastupuje Košút.

80
Slovácko právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Po přímém kopu z levé strany si na centr do vápna naběhl TOMÁŠ KOŠÚT a je z toho gól! Košút byl na hřišti asi deset vteřin, když vystřídal Trávníka.

79
Po dobré akci domácího týmu to už už vypadalo, že se hosté ubrání. Jenže balon se odrazil k Lukešovi, jehož rána z velké dálky šla kousek vedle.