konec FK Jablonec – SK Slavia Praha
0:0
(0:0)
Komentuje: Petr Bílek

Sledovali jsme zápas dvou hodně rozdílných poločasů. První půle přinesla velmi zajímavou podívanou a především domácí měli řadu gólových příležitostí. Branka ale nepadla a když se ve druhém poločase fotbal hodně zhoršil, skončilo utkání nerozhodným výsledkem 0:0.

90+2
Zápas se očividně dohrává, tady již branku neuvidíme..

90+1
Odstupuje hostující Zmrhal a zahraje si Cicman.

90+1
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90
Začala poslední minuta druhého poločasu.

89
Latka se střetl s Lafatou. Hostující vůdce týmu se dožadoval odpískání faulu na svou osobu, pokračuje se ale ve hře.

88
Ani domácí fotbalisté již nemají dostatek elánu na to, aby s výsledkem cokoliv udělali.

87
Vaněk fauloval Čonku a míč budou mít sešívaní. Ti nikam nepospíchají a očividně jim bude bod stačit.

86
Slavia střídá. Odešel Koreš a nastupuje Čonka.

85
Do vápna Slavie se snažil centr posílat Eliáš. Jeho dlouhý balon ale mířil přímo do rukavic brankáře Čontofalského.

83
Stále se ale hraje a míč se drží ve středu pole.

82
Hosté chystají další střídání. Zahraje si Čonka.

81
Po centru se míč dostal až k Lafatovi, který hodně protáhl brankáře Čontofalského. Ten si připsal dobrý zákrok.

80
Domácí hráči stále marně hledají recept na soupeře. Jablonec neměl ve druhém poločase prakticky žádnou šanci.

78
Eliáš dlouho váhal s rozehrávkou míče na pravé straně. Nakonec ho fauloval Mičola a míč mají stále domácí.

77
Po pěkné kombinaci posílal Nitrianský přízemní pas na Škodu, tomu chyběl k prudkému pasu půlkrok.

76
U míče jsou nyní sešívaní, kteří se postupně blíží k bráně svého soupeře.

75
Ze zajímavé pozice dva metry za vápnem střílel Piták, jeho rána šla nad bránu.

74
Domácí dobře zakombinovali. Míč se dostal k Zoubelemu, jenže ten místo zakončení z levé strany přihrával zpět před bránu, kde se Piták k balonu již nedostal.