konec FK Dukla Praha – FC Vysočina Jihlava
2:2
(1:1)
Komentuje: Tereza Švandová, Jan Švanda

Jihlava se zásluhou remízy posunula před dalšími zápasy 12. kola na osmou příčku tabulky, Dukla je desátá.

V zajímavém zápase, ve kterém každý chvilku tahal pilku, si nakonec oba týmy rozdělily po bodu za remízu 2:2. Hosté měli bleskový vstup do druhého poločasu, když se prosadil Obert. Dukla srovnala v 67. minutě díky penaltě, kterou nadvakrát proměnil Pospěch.

90+4
Zápas zřejmě spěje k remíze, Blažek bude nyní kopat od brány.

90+3
Blažek ukryl po hlavičkovém pokusu míč do svých rukavic.

90+2
Hosté mohli zmrazit fanoušky Dukly. Kosak ale velkou šanci neproměnil, Duklu zachránil bravurním zákrokem gólman Rada.

90+1
Dukla prahne po vítězství. Po centru Bergra na zadní tyč se nakonec k míči dostal Přeučil. Ještě stihl téměř z brankové čáry vystřelit, situaci ale nakonec vyřešili hosté razantním odkopem do zámezí.

90
Hlavní rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
Po faulu na Gedeona obdržel žlutou kartu Karlík.

89
Hosté provedli druhou změnu v sestavě. Odešel Masopust, přišel Kosak.

89
Šourek byl ve vzdušném souboji na hranici šestnáctky Jihlavy úspěšný a odhlavičkoval míč před dotírajícími protihráči do bezpečí.

87
Také Dukla sáhla ke střídání a posiluje ofenzivu, když španělského zadáka Romeru nahradí na poslední minuty Marek.

87
Hosté poprvé vystřídali. Místo Mešanoviče si zahraje Sedláček.

86
Přeučil fauloval na hranici šestnáctky Oberta. Kopat se bude proti bráně Dukly.

84
Dukla se snaží rozhodnout, v posledních minutách je aktivnější než soupeř.

82
Přeučil po centru z pravé strany a následném prodloužení hlavou zakončoval zblízka k pravé tyči, Blažek předvedl skvělý zákrok na brankové čáře, rozhodčí navíc odmával ofsajd.

81
Míč po přímém volném kopu Malého skončil v síti, radost domácích fanoušků ale byla předčasná. Rozhodčí viděl faul jednoho z Pražanů.

81
Karlík odešel za doprovodu lékařů mimo hrací plochu.

80
Na hřišti zůstává ležet Karlík, k němuž už přispěchali lékaři.

79
Na centr z pravé strany se tlačil Vaculík, k hlavičce v pokutovém území se ale nedostal.