konec FK Teplice – SK Sigma Olomouc
1:1
(0:1)
Komentuje: Martin Pešout

Zápas dospěl k zasloužené remíze 1:1. Skóre otevřel ve 43. minutě Jakub Petr, po přestávce vyrovnal domácí Aidin Mahmutovič. Teplice po nevýrazné první půli ve druhém poločase zlepšily svou hru a byly na trávníku lepším týmem. Sigma se i přes remízu dotáhla na čelo tabulky a má stejně bodů jako vedoucí Jablonec,

90+1
Sudí nastavil dvě minuty.

90
Vzápětí Hořava odešel ze hřiště a nahradil ho Šindelář.

90
Hořava (OLO) stáhl Ljevakoviče a od sudího uviděl žlutou kartu.

88
V závěru utkání tempo zápasu polevilo, střetnutí směřuje k remíze.

86
Dnešní utkání sleduje 2410 diváků.

84
Škerle (OLO) fauloval Keriče, jasná žlutá karta!

81
Zraněného Mahmutoviče nahradil Jindráček.

80
Sigma střídá. Odešel Klesnil, přišel Doležal.

78
Ordoš při trestném kopu trefil jen zeď.

75
Poprvé vystřídala i Sigma. Bude hrát Schulmeister místo Petra.

75
Olomoucký Navrátil pronikl až do šestnáctky a jen skvělý zákrok Grigara zachránil domácí od inkasované branky.

73
V teplickém týmu zaslouží pochvalu Mahmutovič, který vyčnívá svou bojovností a aktivitou.

71
Slibnou akci Teplic zastavil ofsajd, ve kterém se ocitl Ježdík.

70
Na Mahmutovičův nákop doskočil Vachoušek, Blaha ale zachoval klid a ukryl míč v rukavicích.

68
Nyní sledujeme pasáž plnou nepřesností, kdy si oba celky mají porblém přesně přihrát.

65
Pospíšil ze standardky pálil jen těsně vedle tyče.

64
Navrátil vybojoval trestný kop z velmi nebezpečné střelecké pozice.

62
Domácí vyrovnávací branka notně povzbudila a zatím jsou ve druhém poločase lepším týmem.