0:3
(0:2)
Komentuje: Ondřej Kučera, Štěpán Navrátil

To je pro tento přenos od nás vše. Přejeme příjemný zbytek soboty.

Sparta na horké půdě Baníku využila chyb v rozehrávce domácích. Během tří minut se dokázali prosadit Kuchta s Čvančarou, a Sparta tak odskočila na rozdíl dvou branek. Toto vedení potvrdil hned po přestávce znovu Čvančara. Baník dnes v ofenzívě neuspěl a nedokázal prolomit smůlu z přechozích zápasů. Sparta si zaslouženě připisuje tři body.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 13:17.

90+3

90+2
Po druhé se v druhém poločasu ozývá břevno! Sparta překonala obranu domácích po levé straně a následně dokázala dostat centr před bránu Laštůvky. Qazim Laçi nikým nebráněn v koncovce neuspěl a rozezněl pouze brankovou konstrukci.

90+1
Baníku se nedaří dostat míč na útočnou polovinu. Naopak Sparta okupuje šestnáctku domácích.

90
Hlavní rozhodčí Orel přidá k druhému dějství 3 minuty nad rámec.

90
Jiří Boula skluzem fauloval Kairinena. Žlutá karta se v tomto případě nevytahuje.

89
Domácí se ještě snaží zápas zachránit. Organizovaná obrana Sparty ale s přehledem odolává.

88
Centr za obranu Baníku byl příliš dlouhý. Vše kontroloval Jan Laštůvka.

87
Chytře si počínal Vitík, když míč napálil u vlastního rohového praporku do Cadua a od něho se míč odrazil do zámezí. Odkop provede Matěj Kovář.

86
Fleišman si míč úspěšně pokryl v souboji proti Daňkovi. Následně si také došel pro faul a získal standardní situaci na útočné polovině.

85
Rychlý aut Sparty za obranu zachytil Kaloč. Jeho odkop ovšem opět končí za pomezní čarou.

84
Střídání v týmu FC Baník Ostrava:
ze hřiště odchází Jiří Klíma, přichází Petr Jaroň.

83
Centr Wiesnera z pravé strany neohrozil bránu Baníku. Laštůvka si navíc našel skákavý balón v šestnáctce a ukryl ho do svých rukavic.

82
Nepřesná přihrávka Pojezného na Fleišmana končí v zámezí. S balónem bude pokračovat Sparta.

81
Domácí agresivním napadáním znepříjemnili Spartě rozehrávku. Odměnou jim je zisk autového vhazování.

80
Střídání v týmu AC Sparta Praha:
ze hřiště odchází Lukáš Haraslín, přichází Jakub Jankto.

79
Plavšičův centr z rohového kopu odhlavičkovala obrana hostů do zámezí. Srdjan Plavšić si tak tento kop znovu zopakuje.

78
Minčev s Haraslínem nevyzráli na bránícího Pojezného. Pojezný míč vyvedl a poslal na útočnou polovinu, kde jeho spoluhráči vybojovali roh.