konec MFK Karviná – FK Teplice
1:1
(0:0)
Komentuje: Filip Lefenda

Z tohoto remízového klání je to vše. Děkujeme za pozornost a užijte si zbytek víkendu. Na viděnou.

V příštím kole se Karviná vydá do dalekých Českých Budějovic. Teplice budou Na Stínadlech hostit olomouckou Sigmu.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:8. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:23.

Duel dvou aktuálně nejhorších týmů soutěže skončil nerozhodně 1:1. Po nezáživné úvodní půli se po změně stran začal hrát ofenzivnější fotbal. Karviná šla v 54. minutě do vedení. Papadopulosovu střelu levačkou vyrazil Čtvrtečka před sebe, odkud pohotově dorážel Lukáš Čmelík. Teplice ale bleskově reagovaly a již po minutě bylo znovu srovnáno. Černý přiťukl míč na střelu Danielu Trubačovi a ten jej zakroutil zpoza vápna hezky k pravé tyči. Hosté se v závěru chvíli radovali z obratu, Laňkově přízemní ráně ale předcházel ofsajd, který byl posléze potvrzen i na videu. Karviná tak nedosáhla na první letošní vítězství ani na osmý pokus a zůstává se čtyřmi body předposlední. Teplice jsou o skóre na samém chvostu.

90+4

90+4
Slabá hlavička Antonína Křapky skončila po odrazu od trávníku v rukavicích Čtvrtečky. Celé situaci předcházel útočný faul.

90+3
Hostující brankář si dal se svou rozehrávkou hodně načas. Jan Čtvrtečka si vykoledoval žlutou kartu za zdržování hry.

90+2
Po centru z levé strany se v pokutovém území dopustil útočného faulu na Tomáše Vondráška Daniel Stropek. Rozehrávat bude Jan Čtvrtečka.

90+1
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Marco Túlio, přichází Kacper Zych.

90+1
Utkání bude nastaveno o tři minuty.

90+1
Zpoza velkého vápna se do balonu opřel dobíhající Robert Jukl. Jeho dělovka prosvištěla nad břevnem. Petr Bolek dráhu střely kontroloval.

90
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Daniel Trubač, přichází Štěpán Krunert.

89
Severočeši chvíli slavili vedoucí trefu. Přízemní ráně Denise Laňky k levé tyči ale předcházel ofsajd. Ten byl posléze potvrzen i asistentem u videa.

88
Utkání pomalu spěje ke svému závěru. Zatím to vypadá, že se Karviná nebude radovat z vítězství ani na osmý letošní pokus.

87
Dnešní utkání sleduje 2 138 diváků.

87
Za karvinskou obranu si nabíhal nově příchozí Ladislav Kodad. Scházelo mu lepší zpracování balonu. Ten mu odskočil až k Petru Bolkovi.

86
Pavel Moulis musel po ztrátě balonu faulovat na levém křídle rozběhnutého Lukáše Bartošáka. Za držení za dres inkasoval žlutou kartu.

85
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Lukáš Čmelík, přichází Aleš Nešický.

84
Příjemcem čtvrtého žlutého napomenutí Eldar Šehić. Na karty je tedy aktuálně, stejně jako na branky, srovnáno.

83
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází David Černý, přichází Ladislav Kodad.