konec FC Slovan Liberec – FK Jablonec
1:1
(0:0)
Komentuje: Tomáš Honzejk

Právě skončilo 58. Podještědské derby, které vítěze nepoznalo. Duel dvou odvěkých rivalů skončil remízou 1:1. V prvním poločase jsme sledovali spíše soubojové utkání bez velkých šancí na obou stranách. Stejně začal i poločas druhý, ale vše se změnilo v 53.minutě, kdy rozhodčí Berka po konzultaci s videem nařídil pokutový kop pro domácí Liberec za ruku Zeleného ve vápně. Michael Rabušic poslal domácí do vedení a začala ofenzivní podívaná. Hra se přelévala ze strany na stranu a šance střídala šanci. Poté se Jablonec dostal do tlaku, který vyústil ve vyrovnávací branku Černáka ze 77. minuty. Do konce utkání už se žádný z hráčů gólově neprosadil, a tak si oba týmy z tohoto utkání berou po bodu. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera.

90+4

90+4
Liberec se ještě snaží, ale jablonecká obrana nadále odolává.

90+3
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Karol Mészáros.

90+3
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Václav Pilař, přichází David Nykrín.

90+2
V té druhé se po zmatcích v liberecké obraně píská faul na domácího Tiéhiho.

90+1
V první z nich jablonečtí hlavičkují mimo.

90
Nastavují se čtyři minuty.

90
Jan Matoušek upadl v pokutovém území v souboji. Rozhodčí Berka jej jasným gestem zvedá zpět na nohy.

89
Ani další snaha libereckých nevedla k ohrožení Hanuše.

87
Domácí se ještě snaží dostat k bráně soupeře a rozhodnout 58. Podještědské derby. Zatím bez úspěchu.

85
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jan Silný, přichází Davis Ikaunieks.

85
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází David Houska, přichází David Štěpánek.

84
Jan Matoušek se otočkou hezky zbavil protihráče a vystřelil k tyči. Jan Hanuš byl na zemi včas.

83
Martin Koscelník hledal spoluhráče na hranici ofsajdu. Balon skončil až u Hanuše.

81
Jan Matoušek dostal míč na polovině hřiště a běžel vstříc Hanušovi. Rychlý návrat hostujícího Černáka znemožnil domácímu záložníkovi zakončit.

79
Žlutou kartu za tvrdý zákrok na soupeře dostává Mario Purzitidis (FC Slovan Liberec).

77
Jablonec právě vstřelil branku!
Domácí brankář vyběhl k vysokému míči, u kterého byl dříve Václav Kadlec. Jablonecký útočník posunul hrudí míč na volného MICHALA ČERNÁKA, který už měl jednoduchou úlohu a srovnal skóre utkání na 1:1.