2:1
(1:1)
Komentuje: Martin Augustin

To už je z mojí strany pro dnešek vše. Mějte se fajn a někdy zase na počtenou!

Fotbalisté Zlína poráží Karvinou 2:1 a připisují si do tabulky velmi důležité tři body v boji o záchranu. Hosté prohráli pátý zápas v řadě, v této sezóně stále nevyhráli a jejich situace začíná být už velice kritická.

Fastavu vyšly vstupy do obou poločasů. V 9. minutě je poslal do vedení hlavičkou po rohu Tomáš Poznar a v úvodu druhé půle se stejný hráč prosadil znovu po přízemním centru Hlinky. Hosté kontrovali ve 28. minutě, kdy srovnával na 1:1 Lukáš Bartošák. V závěru úvodního dějství kap chytil domácí brankář Rakovan penaltu Qosemu, což byl asi klíčový moment celého duelu. Po změně stran si totiž hosté už žádnou gólovou příležitost nevytvořili. V nervózním závěru navíc viděl červenou kartu jejich obránce Eduardo Santos.

90+6

90+6
Nic dalšího se už řešit nebude. Rozhodčí dal pokyn k rozehrání...

90+6
Rozhodčí je navíc ještě v kontaktu s kolegy u VARu...

90+5
Žlutou kartu dostává Martin Fillo (FC Fastav Zlín).

90+5
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Eduardo Santos (MFK Karviná).

90+4
Rozhodčí Machálek pustil na obou stranách v krátkém sledu několik tvrdších zákroků a závěr se mu vymkl z rukou! Hráči obou týmů se do sebe pustili a máme tu strkanici!

90+3
Domácí rozehráli nakrátko a chtěli šetřit čas. Vhazovat však bude Karviná.

90+2
Domácí teď šetří cenný čas. Marek Hlinka nahrál doleva Nečasovi, po jehož sraženém nástřelu bude Zlín zahrávat roh.

90+1
Lukáš Bartošák, jenž většinou operuje nalevo, centroval z pravé strany. Domácí se ubránili, Karviná však zůstává u míče na útočné polovině.

90+1
Rozhodčí Jan Machálek nastaví utkání o čtyři minuty!

89
Žlutou kartu dostává Jakub Kolář (FC Fastav Zlín).

89
Poznar sklepl hrudí míč pro Čanturišviliho. Ten si snažil najít prostor ke střele, ovšem k té ho hosté nepustili.

88
Hosté si ve druhé půli stále nevytvořili šanci, která by volala po vyrovnávacím gólu. Čas jim rychle dochází.

87
Rafiu Durosinmi si v pokutovém území skákal na centrovaný míč. Nedosáhl na něj.

85
Martin Fillo byl podražen Bartošákem. Ševci mohou setrvat na útočné polovině.

84
Rakovan alespoň tečoval míč po centru Eldara Šehiće, který směřoval na vzdálenější tyč. Díky tomu se k balónu nikdo z hráčů hostí nedostal.

83
Cheick Conde nasadil jesličky Nešickému. Pro domácí škoda, že jeho nahrávka pak nenašla nikoho ze spoluhráčů.

82
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Antonín Fantiš, přichází Martin Nečas.