konec 1.FC Slovácko – FK Teplice
2:0
(1:0)
Komentuje: Tomáš Kučera

Slovácko v předehrávce 19. kola porazilo Teplice 2:0. Branky byly rozděleny do obou poločasů. Zkraje zápasu rozvlnil síť poprvé Jan Kalabiška. Teplice si vytvořily hlavně v prvním poločase náznaky šancí, které však nedokázaly dotáhnout do konce, ve druhém dějství už branku Nemravy moc neohrozily. Navíc dohrávaly duel o deseti, když byl vyloučený Droehnle, jenž sestřelil z boku unikajícího Kohúta. Slovácko přidalo razítko na vítězství druhou brankou z kopačky Václava Jurečky v závěru utkání a využilo tak přčesilovku jednoho muže v poli. Modrobílí si tak pevně drží čtvrtou příčku, naopak Teplice prohlubují dále svoji krizi.

90+3

90+3
Běží poslední minuta nastaveného času, Teplice pravděpodobně o poslední možnost přišly, jelikož sudí Machálek viděl přestupek proti pravidlům.

90+2
Slovácko bude zahrávat volný přímý kop z levé strany, Kadlec se snažil poslat míč na Ciciliu, jenž jej nezasáhl.

90+1
Žlutou kartu dostává Michal Kohút (1.FC Slovácko).

90
Ve druhém poločase se budou hrát ještě 3 minuty.

90
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Navrátil, přichází Josef Divíšek.

89
Slovácko právě vstřelilo branku!
Pravděpodobně je rozhodnuto. Po centru z pravé strany míč přihrál v pokutovém území nechtěně Mazuch na VÁCLAVU JUREČKOVI, který už v pohodě balon dopravil do sítě.

87
Velká komplikace pro Teplice! Ruben Droehnle zastavil nedovoleně v brejku Kohúta skluzem a sudí Machálek nejprve chtěl udělit žlutou kartu, poté si vše rozmyslel a vytáhl z kapsy kartu červenou.

85
Trubač mířil na zadní tyč, ale nic z toho nebylo.

85
Po dlouhém nákopu brankáře Čtvrtečky hosté vybojovali míč a budou zahrávat standardní situaci.

83
Po centru Havlíka, bylo v pokutovém území hodně Teplickým hodně dusno, museli čelit dvěma střelám, ale nakonec to pro ně dobře dopadlo.

83
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Kliment, přichází Rigino Cicilia.

83
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Lukáš Sadílek, přichází Patrik Šimko.

81
Sadílek nasadil dvoje jesličky teplickým hráčům a pihrál Navrátilovi, jeho střela byla sražena, domácí zůstávají na míči.

80
Do konce zápasu zbývá deset minut a jedna až dvě minuty nastavení, uvidíme ještě nějakou branku nebo Slovácko bude brát tři body za branku z úvodu zápasu?

78
Domácí hráči se zbytečně vyhnali z poloviny Teplic, do hry museli zapojit Nemravu.

77
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jan Fortelný, přichází Matěj Radosta.

75
Slovácko vybojovalo rohový kop, který zahrál Sadílek, ale jen na hlavu teplického hráče.