2:1
(0:1)
Komentuje: Filip Kortus

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne.

Je konec utkání, ve kterém Dynamo dokázalo otočit vývoj utkání a nakonec bere všechny tři body. Ve druhém poločase se za domácí trefili Benjamin Čolić a Matěj Mršić, kteří svému týmu zajistili druhou výhru v řadě.

90+4

90+3
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Petr Javorek, přichází Karol Mészáros.

90+1
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází Lukáš Skovajsa.

90
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

87
Příbram se snaží být aktivní, ale v deseti je to pro ně velice složité.

85
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Marko Alvir, přichází Lukáš Havel.

85
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Nový, přichází Jiří Januška.

84
Žlutou kartu dostává Jaroslav Drobný (SK Dynamo Č. Budějovice).

82
Útočný faul Příbramských překazil snažení o vyrovnání.

81
Žlutou kartu dostává hostující trenér Pavel Horváth.

79
Dynamo právě vstřelilo branku!
Za necelé tři minuty Dynamo otáčí vývoj skóre! Zhruba pět metrů natáhl ke střele slabší nohou MATEJ MRŠIĆ a parádní ranou na přední tyč posílá svůj tým do vedení.

77
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Pavel Hájek, přichází Jan Kvída.
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Filip Zorvan, přichází Stanislav Vávra.

76
Bosenský fotbalista BENJAMIN ČOLIĆ je i nadále v letošním ročníku stoprocentní! Proměnil i třetí pokutový kop v této sezoně a srovnává na 1:1.

75
Do vápna rychle pronikl Benjamin Čolić a byl faulován! Je z toho penalta pro domácí.

72
Velké štěstí pro hosty! Centr Pavla Nováka odhlavičkoval Cmiljanović na břevno vlastní branky.