4:1
(4:0)
Komentuje: Šimon Knopp

To je dnes ode mě vše, já se s Vámi loučím a u dalšího online přenosu na viděnou.

Liberec si ve druhé půli výsledek pohlídal a doma na stadionu U Nisy jednoznačně zvítězil. Přestože se ve druhé půli trefil Huf, na otočení zápasu to nestačilo. Liberec po skvělé první půli získává všechny tři body za výhru 4:1.

90+2

90+1
Čelůstkovi se centr po faulu Jugase nepovedl, trefil pouze zeď.

89
Nečas předložil ideální pas Rondićovi, ale Boháč předvedl výborný zákrok a střelu z vápna zneškodnil.

88
Chaluš zahrál rukou a Cadu se snažil rychle rozehrát, ale nepřesně.

86
Rondić se radoval z branky, ale celou akci mu překazil čárový sudí, který odmával ofsajd.

85
Čelůstka reklamoval, že Fukala zahrál míč do zámezí a měl se kopat roh, nakonec rozehrával Knobloch.

84
Míč nyní projel skrz vápno Liberce, ale nikdo z fotbalistů ho nedokázal protečovat.

83
Pfeifer vybojoval proti Chalušovi alespoň rohový kop.

82
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jakub Pešek, přichází Kristian Michal.

82
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Ondřej Karafiát, přichází David Cancola.

81
Mikula v obležení dvou hráčů vybojoval aut.

80
Žlutou kartu dostává David Huf (FK Pardubice).

79
Pardubice jsou ve druhém poločase častěji na míči. Domácí začali více bránit a spíše hrozí z rychlých brejků.

77
Surzyn se napřáhl ke střele z voleje, ale pokus se mu příliš nepovedl, branku netrefil.

75
Střela jednoho z Pardubických nenadělala Knoblochovi velké problémy.

74
Tuto střelu si Faško asi do rámečku nedá. Rondić šel agresivně do souboje s Boháčem. Míč se odrazil a Nečas předložil ideální balón pro slovenského záložníka. Ten ale svoji šanci promrhal a z první ve vápně přestřelil.