(0:0)
Komentuje: Daniel Kinc

Ode mne je to pro dnešek ze Srbské vše, pěkný zbytek dne.

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:14.

Dnešní duel je u konce a branky jsme se nedočkali. Zbrojovka ve druhé půli nevyužila svou přesilovku a v tabulce tak stále na sestupové příčce ztrácí na Teplice čtyři body. Ve druhé půli měla tlak, ale větší šanci si nevypracovala, naopak hostům mohli z brejků trefit výhru Vukadin Vukadinović či Jan Fortelný. Pro zraněními zdecimované hosty je bod z hřiště Brna malou výhrou.

90+3

90+3
Hostující brankář Grigar dostává žlutou kartu za zdržování hry.

90+3
Po centru právě Fouska se k hlavičce dostal Pernica, zády k brance ale mířil hodně nepřesně.

90+2
Fousek si na levé straně elegantně obhazoval Vondráška a ten jej fauloval. Zřejmě poslední šance Brna.

90+1
Po centru Fouska ale jeden z domácích v náběhu před branku fauloval, a tak celá akce vyšla vniveč.

90
Nastavují se tři minuty.

90
Mazuch na pravé lajně zajel do soupeře a dává tak domácím jednu z posledních šancí zahrozit z přímého kopu.

89
Hra je teď opět hodně neurovnaná a Teplice ji dobře kouskují, rána Jukla byla tečována a došourala se k Berkovcovi.

87
Fouskův centr z levé strany měl najít na zadní tyči rozběhnutého Dreksu, míč z jeho kopačky byl ale přetažen a mířil do autu.

87
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vukadin Vukadinović, přichází Tomáš Vondrášek.

85
Po rozehrávce nakrátko přišel tentokrát centr zleva, ale ten nikoho v červeném nenašel a Grigar sebral míč do svých rukavic.

84
Šrouby se opět utahují, ale s rohem si hosté opět poradili a odvrátili jej na ještě jeden rohový kop.

83
Následný rohový kop znamenal centr na zadní tyč, ale z něj žádné ohrožení branky opět nepřišlo. Grigar bude vykopávat.

82
Rozhodčí teď musel řešit ošemetnou situaci ve vápně, kde se po bloku jednoho z hostů do sebe oba tábory pustily a byla z toho menší rozmíška, tu však sudí rychle vyřešil.

81
Centr se k Fouskovi vrátil a domácí záložník měl možnost na repete, ale ani z druhého centru nezahrozili.

80
Bariše na pravé straně zakřižoval pozorný Kodad a domácí budou zahrávat další rohový kop.

79
S přibývajícími minutami hrají domácí daleko nervózněji a jen po sobě řvou, Tepličtí hrají za zabezpečené obrany a za současné situace by pro ně bod byl malou výhrou.