konec SK Sigma Olomouc – FC Baník Ostrava
2:3
(1:3)
Komentuje: Miroslav Fantal

Moravsko-slezské derby končí vítězstvím hostů 3:2. Přestože více gólových šancí měli Hanáci, vlastními chybami v obraně doslova darovali svému soupeři tři body.

90+4

90+4
Olomouc právě vstřelila branku!
A tak se opravdu děje. DAVID HOUSKA poslal míč přes zeď do pravé části branky. Laštůvka se jen ohlédl a ani nezasahoval.

90+3
Jedna z posledních příležitostí domácích ke skórování. Standardní situace ze zhruba dvaceti metrů ještě může pohnout skórem.

90+2
Na polovině hřiště se provinil nedovoleným způsobem Hála, který si do statistik připisuje žlutou kartu.

90+1
Jednalo se o Svozila, který za asistence lékaře odbíhá za autovou čáru. Do zápasu se pravděpodobně ještě vrátí.

90+1
Na trávníku zůstal ležet jeden z hráčů Ostravy, ke kterému je okamžitě povolán klubový lékař. Hra je přerušena.

90
Navíc hra se odehrává na domácí polovině a u míče jsou hosté. Sudí hru ve druhé půli nastaví o čtyři minuty.

89
Hanákům už nezbývá téměř žádný čas a stále ztrácí dvě branky. Laštůvka ve druhém poločase nemusel téměř nic řešit.

88
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Nemanja Kuzmanović, přichází Milan Lalkovič.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Roman Potočný, přichází Milan Baroš.

86
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Michal Vepřek, přichází Ondřej Zmrzlý.

85
Opět Hanáci nedokázali trefit hlavou prostor mezi tyčemi. Laštůvka bude rozehrávat od své branky.

85
Hanáci se snaží a během chvilky vybojovali druhý rohový kop.

84
Vepřek vybojoval míč u levého rohového praporku, odkud poslal přízemní centr před Laštůvku. Zde si míč převzal Yunis, kterému se ale zamotal pod nohami a přišel o něj.

82
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází Filip Kaloč.

82
Na druhé straně v protiútoku upadl v domácí šestnáctce Smola, který se snažil vymodlit pokutový kop. Sudí ale jasným gestem ukázal, že se pískat nebude.

81
Hanáci obléhají šestnáctku soupeře, ovšem k zakončení nebo alespoň ohrožení Laštůvky to zatím nevede.

78
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Mojmír Chytil, přichází Martin Hála.

78
Hosté měli k dispozici rohový kop, po němž hlavičkoval Smola mimo.

76
Domácí kapitán Houska možná i z frustrace vytlačil ze hřiště svého protivníka, který skončil v reklamních panelech. Jelikož má již domácí hráč žlutou kartu, měl by se podobných zbytečných zákroků vyvarovat.