7:1
(4:0)
Komentuje: Lukáš Kratochvíl

Loučím se s vámi z Plzně a přeji příjemný zbytek sobotního večera, ideálně ve společnosti onlajnů.

Viktoria Plzeň tak aspoň na chvíli znovu stáhla náskok na vedoucí Slavii, která svůj zápas 26. kola sehraje dnes večer od 20:00.

Domácí si otevřeli dnešní střelecký účet už v 8. minutě, když se poprvé prosadil Aleš Čermák. Na druhý gól čekala Plzeň do 23. minuty, šancí už předtím ale měla dost. Na 2:0 pak upravil znovu Aleš Čermák. Na rozdíl tří branek zvyšoval Beauguel a skóre první půle upravil na 4:0 Havel.

Kdo čekal, že Viktoria ve druhém poločase poleví, ten se opravdu spletl. Hned v 52. minutě ze své druhé šance Čermák dokonal hattrick, v 56. minutě pak na 6:0 zvyšoval Chorý a sedmý gól v 80. minutě přidal Mihálik. Až pak se prosadili hosté, po faulu na Fulneka se pískala penalta a Jiří Klíma zařídil čestný úspěch hostí.

Je tu konec zápasu, na který se zejména hostující hráči už určitě těšili. Dnešní zápas jim totiž absolutně nevyšel, už v první půli inkasovali čtyřikrát, domácí pak ve druhé půli přidali další tři branky a Mladou Boleslav doslova deklasovali výhrou o šest gólů!

90+1

90
Nastavuje se přesně jedna minuta.

90
Kopic ještě z levé strany hledal zpětnou nahrávkou právě Mihálika nebo Kayambu, míč k nim ale nedostal.

89
Poslední minuty základní hrací doby a zřejmě tedy i zápasu jsou tu, na hřišti už se spíš dohrává.

89
Mihálik ztratil sice míč, hosté se ho ale rychle a lacino zbavili.

88
Pernica si dobře poradil v souboji na půlce a bez nervů zahrál míč na Hrušku.

87
Domácí si věří, rychlý protiútok šel z osy hřiště až na rozběhnutého Kovaříka, který z ostrého úhlu z levé strany prověřil Šedu, který musel zasahovat! Míč se následně od Mihálika odrazil za čáru.

86
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jakub Fulnek, přichází Anderson Arroyo.

85
Domácí si teď nenahráli přesně a darovali tak míč soupeři, který bude vhazovat.

84
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
JIŘÍ KLÍMA nabídnutou šanci využívá, Hruška skočil po své levé ruce, Klíma ale míč poslal na druhou stranu a snižuje na rozdíl šesti branek.

82
Penalta pro hosty! Fulnek byl faulován ve vápně a je z toho jedinečná šance na gól!

81
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází David Douděra, přichází Vojtěch Stránský.

80
Plzeň právě vstřelila branku!
Tomáš Chorý si na pravé straně u čáry "odmítl" Pudila, dokázal pokračovat s míčem kupředu a nakonec přesně namířil prudký míč do malého vápna, kam si nasprintoval ONDŘEJ MIHÁLIK, který se dostal před obránce a překonal bezmocného brankáře – 7:0. Asistence: Tomáš Chorý.

79
Ten samý hráč teď uklidil balón před Kayambou, domácí ale vhazují skoro u rohového praporku.