1:1
(1:0)
Komentuje: Jakub Vais, Jan Picka

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 7:11. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:12.

Z Plzně je to pro dnešek všechno, děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.

Je za námi druhý poločas posledního utkání FORTUNA:LIGA – Skupina o titul, ve kterém Plzeň na domácí půdě neudržela ve druhém poločase vedení a s Baníkem remizuje 1:1. Baníku se povedlo srovnat po trefě Václava Procházky, bývalého plzeňského fotbalisty, což hostům pomohlo ke konečnému pátému místu a účasti v Baráži o Evropskou ligu.

Plzeň končí tuto sezónu na druhé místě a od roku 2011 neskončila ani v jedné ligové sezóně na horším než právě druhém místě, letos se však musí sklonit před mistrovskou Slavií, na kterou v končeném účtování ztratila pět bodů.

90+5

90+5
Na začátku poslední nastavené minuty se Plzeň dostává k míči, ale daleko od branky Jana Laštůvky.

90+4
Nastavený čas se pomalu přehoupl do druhé půlky, obraz hry se moc nemění. Hosté jsou u míče a snaží se ještě něco vymyslet.

90+3
Tentokráte se Baníku zakončení nezdařilo a bude se kopat od plzeňské branky.

90+2
Další standardní situaci budou rozehrávat hosté z Ostravy.

90+1
Domácí se do zakončení sice dostali, ale po útočném faulu je veškerý vzruch zbytečný.

90
Hlavní sudí Nenadál nastavuje ve druhém poločase pět minut.

90
Z volného přímého kopu se hosté neprosadili, ale budou mít ještě k dispozici rohový kop.

89
Hosté budou moci zahrávat standardní situaci.

88
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Daniel Kolář, přichází Lukáš Hejda.

88
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází Arťom Mešaninov.

87
Hosté nyní jen odkopávali míče, ale i tohle jim vyhovuje. Remíza by byla pro hosty jako vítězství, pokud se nezmění skóre v souběžně hraném duelu Jablonce s Libercem.

85
Baník z dalšího útočného snažení nevytěžil nic, teď je hra přerušena, jelikož jeden z hostujících hráčů skončil na hrací ploše.

84
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Dame Diop, přichází Ondřej Šašinka.

83
Plzeňští nedokázali ani ze standardní situace vytvořit ohrožení pro Jana Laštůvku, Baník se v klidu brání.

82
Žlutou kartu dostává Martin Fillo (FC Baník Ostrava).

82
Plzni se rýsovala velmi zajímavá možnost, kterou na pravé straně rozjížděl Jakub Brabec, který dnes hraje svůj stý ligový zápas. Z celé možnosti, ale nebylo nic, když domácí celou akci zabrzdili zpětnou přihrávkou na Koláře.