konec FC Slovan Liberec – FC Zlín
1:0
(1:0)
Komentuje: Tomáš Honzejk

I přes ne příliš atraktivní druhý poločas si Liberec pohlídal vedení z poločasu prvního a zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Na konci utkání přidal sice Libor Kozák ještě jednu branku, ale po zásahu videa nebyla kvůli ofsajdu uznána. To je ode mě pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalšího textového přenosu. Příjemný sobotní večer ze stadionu U Nisy přeje Tomáš Honzejk.

90+3

90+3
Útočný faul Martina Koscelníka.

90+2
Obrovský závar v pokutovém území domácích! Poznar se dral k míči, ale Damjan Vukliševič společně s Karafiátem odvrátili nebezpečí.

90+1
Zlín se hrne do možná posledního útoku.

90+1
Nastavují se tři minuty.

90
Liberec se už radoval z druhého gólu Libora Kozáka po krásné přihrávce Breiteho. VAR ale zasáhl a branka nebyla uznána z důvodu ofsajdu.

89
Malinského střela z úhlu byla zblokována, Liberec ale zůstává u míče.

88
Tomáš Malinský se dopustil útočného faulu.

87
Liberec se teď zbytečně hnal do útoku a propadl ve středu hřiště. Protiútok Fastavu hasil na poslední chvíli Karafiát ve spolupráci s Oscarem.