0:0
(0:0)
Komentuje: Radomír Fukala

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek večera a u dalších on-line přenosů na počtenou.

Je dobojováno! Domácí si v první půlhodině dokázala vypracovat mírnou převahu, ale branku jim po zakončení Diopa a Jiráska vstřelit nepodařilo. Hosté se následně dostali více do hry a mohli udeřit. Jenže Petržela v jasné šanci přestřelil Laštůvkovu bránu.
Druhý poločas byl rovněž z kategorie vyrovnaných a dlouho se čekalo na vyloženou pozici. Tu si až v 85. minutě vypracoval Jan Kopic, avšak Jan Laštůvka skvěle zasáhl. V 94. minutě stálo při Baníku i štěstí, když po sporném rohovém kopu hlavčikoval do břevna Tomáš Chorý. Jelikož se neprosadil ani on, tak se oba soupeři rozešli smírně po remíze 0:0.

Po závěrečném hvizdu se ještě strhla debata u hlavního sudího, ale na výsledku 0:0 to nic nezmění,

90+4

90+4
Z poslední akce duelu mohli domácí inkasovat! Tomáš Chorý po centru od rohového praporku hlavou poslal míč do břevna.

90+4
Zemanův centr se kroutil nebezpečně na zadní tyč a sudí k všeobecnému rozčilení ukázal na roh. Těžko říci, zda tam byla teč či nikoliv.

90+3
Tomáš Chorý si nyní doslova vykřičel faul u sudího Pechance, který jeho přání nakonec vyhověl.

90+2
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází Christophe Psyché.

90+2
Slibně se rozvíjející kontr Ostravy zastavuje znovu praporek pomezního arbitra, který nachytal v ofsajdu de Azeveda.

90+2
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Dame Diop, přichází Bronislav Stáňa.

90
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
Jiří Fleišman prováhal správný okamžik pro přihrávku na de Azevede a následně si při smělém průniku snažil vymodlit faul. Píšťalka Jiřího Pechance však zůstala němá.

88
Šindelář ovšem vše z pohledu Baníku vyřešil a jeho spoluhráči mohli jít do brejku. Ten však trochu kostrbatě vyřešili a hosté nakonec dostali balon do bezpečí k Hruškovi.

87
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Aleš Čermák, přichází Daniel Kolář.

87
Zeman velmi ochotně padl k zemi po souboji s Granečným a pomezní sudí signalizuje svému kolegovi faul. Resultuje z toho přímý kop z pravé strany.

85
A Viktoria mohla strhnout vedení na svou stranu! Jan Kopic si navedl balon ze strany na střed vápna a poté se snažil ranou na přední tyče překonat Laštůvku. Ten byl však na zemi včas a balon schoval do svých rukavic.