konec FC Zbrojovka Brno – SK Sigma Olomouc
1:0
(1:0)
Komentuje: Ondřej Smejkal

Brněnská Zbrojovka slaví, fanouškům modrobílé Olomouce zbyly oči pro pláč. Ve velice vyrovnaném utkání, které dokazuje například držení míče 47:53, nelze s jistotou říct, který celek byl lepší. Hlavně ve druhém poločase jsme mohli vidět řadu pohledných i nepříliš vydařených akcí, ke konci také drtivý tlak favorita utkání, ale fotbal se hraje na góly a těch domácí dali více. Tři body tedy zůstávají ve městě pod Špilberkem a překvapení letošní sezóny odjíždí s prázdnou. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, loučí se s vámi Ondřej Smejkal.

90+3

90+3
Zřejmě poslední možnost Sigmy o vyrovnání zmařil ofsajd.

90+3
Žlutou kartu dostává Ladislav Krejčí (FC Zbrojovka Brno).

90+3
Zbrojovka nejen že dokáže ustát závěrečný tlak, ale ještě se hrne dopředu a na Srbské se schyluje k velkému překvapení.

90+2
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Miloš Kratochvíl, přichází Lukáš Vraštil.

90+1
Zbrojovka si prožívá těžké chvíle a Sigma je v ráži, nadějná Plškova střela zblízka skončila v boční síti.

90+1
Hlavní arbitr pan Ardeleanu nastaví nad rámec základní hrací doby tři minuty.

90
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Antonín Růsek, přichází Martin Zikl.

89
Zbrojovka se přeci jen dokázala z presu vysvobodit a bude kopat roh.

88
Sigma nasadila směrem dopředu plný výkon a Zbrojovka se musí bránit nenadálému tlaku.

87
Acosta s Faltou sváděli dlouho souboj o míč na samotném rohu hřiště, z něhož vzešel vítězně hráč hostí.

85
Melichárek si po dlouhé době připisuje zákrok po hlavičce jednoho z hráčů Sigmy.

84
Dnešnímu utkání přihlíží 3492 diváků.

83
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Rafael Acosta, přichází Musefiu Olansunkanmi Ashiru.

81
Po krásné kombinaci Zbrojovky si asi Acosta nevzpomněl na svoji přesnou střelu z prvního poločasu a vyslal původně zamýšlený centr do vápna vysoko až na tribuny místního stadionu.

80
Falta se ke střele dostal i přes to, že na rozmrzlém povrchu uklouzl, kvalita rány ale odpovídala podmínkám.

78
Růsek ležel po souboji nehybně na hřišti, po chvíli se ale za asistence zdravotníků zvedá a brzy se zapojí do hry.

76
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Michal Vepřek, přichází Jakub Yunis.

75
Rohový kop Sigmy dokázala odvrátit brněnská obrana, s následným pokusem o kombinaci kapitána Olomouce si poradila taktéž.