Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou.

Držení míče: 65% : 35%.
Střely mimo: 7:6.
Rohy: 5:3.
Fauly: 17:14.

Právě skončilo utkání mezi týmy FC Baník Ostrava a FK Mladá Boleslav. V první půli byla o něco lepším týmem hostující Mladá Boleslav, která svou aktivitu kuronovala gólem ve 14. minutě. To se dokázal s trochou štěstí prosadit Ruslan Mingazov. Tímto výsledkem také první půle skončila.
Ve druhé půli Ostrava zvýšila svou aktivitu, ale z vyložených šancí ne a ne uspět. To se rovněž nedařilo ani hostům. V 75. minutě viděl druhou žlutou, a tedy červenou kartu, hostující brankář Kamran Agajev a jeho tým dohrával o deseti. Baník ale ani tuto výhodu nedokázal využít. Milan Baroš a Tomáš Poznar ve stoprocentních šancích selhali a hosté tedy nakonec ubránili hubenou výhru 1:0.

90+6

90+5
Jan Chramosta moc dlouho na hřišti nepobyl. Nahrazuje ho totiž Vladislav Levin.

90+5
Mebrahtu napálil míč nazdařbůh, ale to nyní Boleslavi, která je v šiku u své šestnáctky, stačí.

90+4
Milan Baroš se dostal na zadní tyči k hlavičce, ale nenasměroval ji mezi tři tyče. Poté ještě u sudích reklamoval nedovolený zákrok, ale ani teď se penalta nekoná.

90+3
Morganovi se sice nepovedlo odcentrovat, ale při pokusu o kličku byl faulován na levé straně. Jedna z posledních možnosti pro Ostravu.

90+2
Rada si při zpracování pomohl zřejmě faulem. Šustr si již chystá míč k nákopu a pošle jej vpřed na své spoluhráče.

90+1
Boleslav však příliš dlouho na pravé straně míč neudržela a po nepřesné přihrávce bude vhazovat domácí Baník Ostrava.

90
Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
Mičola navíc u pravé lajny fauloval, což hraje do karet hostům z Boleslavi.

89
Boleslav se nyní zuby-nehty brání před svým pokutovým územím, ale Baník jej zatím obléhá marně. Nyní se nepovedlo nacentrovat do něj de Azevedovi, který navíc poté svého soka fauloval. Vejmola s rozehrávkou vůbec nespěchá.

88
To už snad není možné, říkají si domácí fanoušci! Nádherný centr z pravé strany našel Milana Baroše, jenž se na přední tyči položil do hlavičky. Jeho zakončení jen těsně minulo bližší tyč Vejmolovy brány.

88
Ti pouze pošetřili cenné vteřinky v rohu hřiště a domácí jím vzápětí míč odebrali.

87
Na druhé straně mohl Baník inkasovat! Mebrahtu postupoval do otevřené obrany Baníku. Poslední hráč domácích stačil ještě jeho střelu zblokovat a míč se dokutálel do zámezí těsně vedle pravé tyče. Bude z toho ovšem roh pro hosty.

85
Robert Hrubý je také potrestán žlutou kartou. Vidí ji za svůj faul na polovině hřiště v prostoru u střídaček.

85
Pazderovu střelu zastavil Milan Baroš a k ráně se málem dostal Tomáš Poznar. Ten si po souboji se soupeřem snažil vymodlit penaltu, ale sudího Berku tato situaci nechala chladným.