konec FK Teplice – FC Slovan Liberec
2:1
(1:1)
Komentuje: Martin Pešout

Kdo by to na začátku zápasu řekl, že Teplice dnes porazí Slovan Liberec. Po zásahu Potočného ze 7. minuty to s Teplicemi vypadalo špatně, ale v 38. minutě se dočkal šťastného zásahu Vaněček a v 83. minutě parádní střelou po odraženém míči od hostujícího Mikuly rozhodl Jan Rezek. Teplice tak vítězí 2:1.

90+2

90+2
Po přiťuknutí Miluly pálil naprosto mizerně Havelka. Liberci už mnoho času nezbývá.

90
Sudí Julínek nastavuje zápas o dvě minuty!

90
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Daniel Trubač, přichází Jan Vošahlík.

90
Potočný si faul nevymodlil a ještě se pak postrkával s gólmanem Divišem. Liberec nezužitkoval rohový kop a teplický gólman bude vykopávat od branky.

89
Roh pro Liberec i z druhé strany!

88
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Radim Breite, přichází Filip Havelka.

88
Rohový kop pro Liberec, hráči se postěhují do vápna.

87
Liberec už všechny síly vrhá pochopitelně do útoku a pokusí se o vyrovnání!

86
Před Graiciarem uklidil míč do vápna domácí Jeřábek.

85
Potočného snahu v útoku zastavil ofsajd. Sudí přerušuje hru a gólman Diviš bude vykopávat.

84
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Petr Ševčík, přichází Matěj Pulkrab.

83
Teplice právě vstřelily branku!
Dnes se s luxusními góly snad roztrhl pytel! Teplice dlouho obléhaly libereckou branku, ale už to vypadalo, že z toho nic nebude, když ze druhé vlny napřáhl z voleje ke krásné a nechytatelné ráně JAN REZEK a posunul svůj tým do vedení – 2:1.

80
Liberec podnikl svižný útok, na jehož konci Daniel Bartl z hranice vápna pálil nad branku!

79
Do trestného kopu vložil hlavu Jeřábek, ale Hladký jeho pokus v klidu kryl.

78
Tentokrát faul na Vaněčka dává příležitost Teplicím z trestného kopu.

77
Tísněný Martin Fillo kroutil míč centrem rovnou do branky a nechybělo mnoho! Na zadní tyči minul míč brankovou konstrukci jen o centimetry.