To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek dne a u dalších onlajnů se těším na počtenou.

Střely na branku: 2:2.
Střely mimo: 5:7.
Rohy: 2:5.
Fauly: 26:24.

Je konec, Dukla poráží Zlín 1:0 a získává první body v sezóně! Moravané nepředvedli vůbec dobrý výkon, nevypracovali si jedinou vyloženou šanci, naopak domácí udeřili už v prvním poločase zásluhou Ondřeje Kušníra. Dukla zvládla druhý poločas výtečně, dobře napadala a v závěru si vypracovala ještě dvě šance. Ani jednu však střídající Djuranović nevyužil, a tak Dukla Praha poráží počtvrté z posledních pěti zápasů Zlín 1:0 a hosté tak dukelské prokletí opět neprolomili.

90+2

90+2
Ještě jedna velká šance pro Duklu! ZNovu to byl Djuranović, který pálil tvrdě, ale těsně vedle levé tyče.

90+2
Koreš vybojoval míč, Tetour se probojoval do vápna, přihrál Holendovi, ten byl zblokovaný, poté ještě pálil těsně nad Djuranović! Duklu to však mrzet nemusí.

90+1
Další centr hostů odvrátil Tetour a domácí odkopávají míč daleko od branky.

90+1
Nastavují se dvě minuty, Zlín je v tlaku!

90
Domácí se ubránili a dopředu vyrazil Holenda s Korešem, míč dostal druhý jmenovaný, snažil se vypálit, ale hostující obrana zasáhla včas.

89
Míč se snesl do šestnáctky, odhlavičkoval ho Djuranović k Holendovi a útočník Dukly ho odkopl na roh.

89
Ovšem teď se už Zlín k míči dostal, Diop vyrazil dopředu, byl faulovaný, další přímý kop pro hosty, teď ale spíš přijde centr.

88
Holenda vystřelil z pravé strany, hostující obrana míč srazila, ale Zlín se stále nemůže dostat k míči.

87
Diop si při zpracování míče pomohl rukou, další akce Zlína je u konce.

86
Další protiútok Dukly opět neskončil střelou. Djuranović hledal na středu volného Koreše, ten se snažil s míčem obtočit, ale to se mu nepovedl a kulatý nesmysl mu utekl.

85
Dukla vyrazila do rychlého protiútoku, Holenda už mohl střílet, ale ještě posunul na spoluhráče do strany, ten ovšem o míč přišel.

84
K míči se postavil Zoran Gajič, vypálil, ale jeho rána skončila těsně vedle levé tyče, Rada opět nemusel zasahovat.

84
A další standardka pro Zlín! Džafić se vrhnul do útoku a vynutil si faul an svou osobu, opět totožná pozice, jako při první brance Kušníra.

83
Bartolomeu ovšem nastřelil jen zeď domácích hráčů.

82
Bartolomeu faulovaný těsně před pokutovým území, z podobného místa, jako v prvním poločase Kušnír, budou rozehrávat hosté přímý kop.

82
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Lukáš Bartošák, přichází Antonín Fantiš.