0:0
(0:0)
Komentuje: Jan Kousal

To je ode mne vše, díky za pozornost a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou.

Smutným faktem druhého poločasu je, že k vidění nebylo prakticky nic zajímavého a dá se tvrdit, že diváci v Jablonci přihlíželi fotbalové nudě. Oba týmy se o body podělily rovnoměrně, za remízu 0:0 berou každý po jednom.

90+2

90+2
Trávník trefil zeď a učinil tečku za bezbrankovým utkáním.

90+1
Trávník se nadechl k velkému sólu a Švec ho fauloval těsně před šestnáctkou. Uvidíme zajímavý závěr zápasu!

90+1
Pernicův nákop odhlavičkoval Buchta.

90
Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.

89
Mihálik se teď pokusil odcentrovat z pravé strany, ale poslal míč do zámezí.

88
Další Mihálikův úspěch v osobním souboji byl navíc, protože jablonecký forvard ho absolvoval v ofsajdu.

88
Mihálik sice kousek za půlkou vyhrál hlavičkový souboj, ale byl bez podpory spoluhráčů.

87
Bergerova prostrkávačka skončila u Valeše.

86
Šmíd zatáhl zezadu Jankoviče a viděl neoddiskutovatelnou žlutou kartu.

85
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Martin Pospíšil, přichází Michal Trávník.

84
Domácí dostali k dispozici rohový kop, Zreľák však byl přehlavičkován.

82
Standardka Pospíšila skončila na hlavě Buchty.

81
Mihálik pálil z otočky nad.

80
Ruka Havla darovala Jablonci volný přímý kop!

79
Největší šance první půle! Celé to začalo u zblokované rány Pospíšila, hosté po ní vyrazili do rychlého protiútoku, na jehož konci Markovič nacentroval do vápna na Bergera. Ten ale trestuhodně netrefil bránu!

78
Nějaká čtvrthodinka do konce a stále to nevypadá, že bychom se v nejbližších okamžicích měli dočkat branky.