konec SK Slavia Praha – FC Zlín
2:2
(0:2)
Komentuje: Nikol Kuncová

V posledních okamžicích se podařilo domácím vyrovnat a získal alespoň jednobodový zisk. Ve druhé poločase skórovali Van Kessel a Mešanovič, kteří tak srovnali konečný stav na 2:2.

Tímto se s Vámi loučím, přeji krásný zbytek pondělního večera a u dalšího zápasu v Edenu příště opět na počtenou.

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 11:6. Střely mimo: 5:7. Rohy: 5:6. Fauly: 11:12.

90+4

90+4
Slavia právě vstřelila branku!
Sešívaní se přece jen dočkali alespoň vyrovnání, když v posledních vteřinách pálí MURIS MEŠANOVIČ a zařizuje alespoň bod pro červenobílé barvy.

90+4
Trestný kop je zakončen hlavou vedle.

90+4
Za důraznou dohrávku Hušbauera vidí žlutou kartu Lukáš Holík.

90+3
Zlín vytlačil soupeře na vlastní polovinu a nepouští Slavii do šestnáctky.

90+2
Čas se krátí a domácí hrozí! Břevno napálil ve skluzu Mešanovič!

90+1
Nastaveny jsou čtyři minuty nad rámec hrací doby. Slávisté jsou natlačeni před brankou a chtějí vyrovnat.

90
Bořilův centr uklízel Škoda, ale hlavou našel pouze připraveného Dostála.

89
Trestný kop hostů zahnal Zlín mimo vápno a Hubáčkovu dělovku musel vytěsnit Pavlenka!

Dnešní utkání sleduje 7 702 diváků.

88
Hušbauerův centr vracel do hry Deli, ale z nadějné situace sešívaní nedokázali vytěžit ani šanci na vyrovnání.

87
Trestný kop pro sešívané vypadá pozičně nadějně. Chystají se na něj Van Kessel a Hušbauer.

86
Žlutou kartu vidí za zdržování Stanislav Dostál.

86
Domácí nevyužívají početní převahu, centr Zmrhala míří za lajnu.

85
Zlín zalezl na vlastní polovinu, u míče jsou slávisté. Vhazování je pozastaveno, na hrací ploše u lajny zůstal ležet jeden z hráčů hostů, celý stadion píská.

84
Po faulu rozehrává Hušbauer s Bořilem, centr míří do vápna, kde zasahuje gólman.