3:3
(1:2)
Komentuje: RR

Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u příštího přenosu na shledanou.

Je dobojováno. Měli jsme příležitost sledovat velice zajímavý a napínavý zápas. V posledních minutách domácí svého soupeře přehrávali a zásluhou Doležala s Wágnerem ukořistili bod za remízu 3:3. Synot hráči utkání: Martin Pospíšil a Michael Krmenčík.

90+3

90+1
Centr Pospíšila ukryl do svých rukavic gólman Rada.

90
Rozhodčí nastaví duel o tři minuty.

90
Žlutou kartu dostává Josip Jurendić (FK Dukla Praha).

90
Jablonec právě vstřelil branku!
TOMÁŠ WÁGNER zacílil doprostřed brány, jelikož si však Rada vybral pravou stranu, je vyrovnáno!

89
Penalta pro Jablonec, Hanousek byl faulován v pokutovém území!

89
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Tomáš Berger, přichází Róbert Kovaľ.

88
Pospíšilova přízemní nabídka byla odražena do zámezí.

88
Wágner se dostal dvakrát v pokutovém území ke střele, nicméně v obou případech dokázali obránci projektil zblokovat.

86
Karavajev našel Doležala, který přesnou hlavičkou překonal Radu, radost ale nakonec zastavil ofsajd.

84
Pospíšil našel pěkným pasem Karavajeva, ten svoji dělovkou zařízení minul jen o několik centimetrů.

82
Tlak Severočechů pokračuje, ti míče nakopávají do pokutového území z každé možné pozice.

81
Žlutou kartu dostává Aldin Čajić (FK Dukla Praha).

80
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Michael Krmenčík, přichází Michal Jeřábek.

79
Domácí snižují, MARTIN DOLEŽAL se z velké blízkosti prosazuje, Jablonečtí v posledních pěti minutách takřka vůbec nepustili Pražany přes půlící čáru.