Držení míče: 49 – 51
Střely na branku: 3:9
Střely mimo: 4:7
Rohové kopy: 5:8

Viděli jsme opravdu velmi pohledné utkání se spoustou zajímavých momentů! Hrál se skvělý fotbal z obou stran. Plzeň vedla v poločase 2:0, ale Teplice dokázaly vyrovnat, když v 90. minutě hlavou skóroval obránce Lüftner. Mezitím na stadionu vypla světla a zažili jsme průtrž mračen. Teplice – Plzeň 2:2!

90+5

90+5
Grigar zachytil centr Vůcha.

90+4
Potočný v ofsajdu.

90+3
Rajtoral trefil nohou hlavu Vondráška, žlutá karta!

90+2
Faulovaný Breite, mezitím opět vypadla část světel na stadionu.

90+1
Sudí Hrubeš nastavuje pět minut!

90
Hodně kuriózní situace! Gólman Teplic Grigar také podstoupil souboj ve vápně a při gólové situaci obdržel ve vápně ránu a nyní po ošetření se zavázanou hlavou se vrací do své branky. Tomu se říká – nastav pro gól vlastní život!

90
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Jan Kovařík.

90
Teplice právě vstřelily branku!
Krob poslal míč do vápna z rohového kopu a hlavičkou dokázal vyrovnat MICHAEL LÜFTNER. Je srovnáno – 2:2!

89
Teplice kopají roh a ve vápně je i gólman Grigar!

88
Faul na Ljevakoviče posílá při následné standardce všechny hráče Teplic do útoku.

87
Žlutou kartu dostává Jan Krob (FK Teplice).

86
Teplice bojují v útoku, ale Plzeň se drží, aby neudělala chybu.

85
Mahmutovič byl v ofsajdu a za zakopnutí míče na tribunu ještě dostal žlutou kartu.

84
Plzni se daří kouskovat hru a Teplice se dopouštějí faulů.

83
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Radim Breite, přichází Ivo Táborský.

82
Po rohu Kopice hlavičkoval Mahmutovič nad branku.

81
A Kopic podruhé si vylámal zuby na skvělém Grigarovi, Plzeň bude ještě kopat roh.