konec FK Mladá Boleslav – FC Baník Ostrava
1:0
(1:0)
Komentuje: Petr Bílek

Je tu konec zápasu 21. kola Synot ligy mezi domácí Mladou Boleslaví a hostujícím Baníkem Ostrava. Domácí byli v celém průběhu zápasu fotbalovější, měli více ze hry a na rozdíl od soupeře jednou skórovali. I díky tomu vyhráli nad Baníkem 1:0.

90+2

90+2
Na roh Baníku si do vápna naběhl i brankář Pavlenka, po centru do vápna se ale ani on k zakončení nedostal.

90+1
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90
Hraje se poslední minuta normální hrací doby. Míč se je pod kotlem Baníku, což ve druhém poločase není nejbezpečnější místo ani pro hráče z Ostravy.

89
Hraje se na polovině Baníku, hosté nemají očividně dostatek sil na vzdor.

87
Konec zápasu se neodvratně blíží a obraz hry je stále stejný. Pokud domácí fatálně neselžou, tak dnešní zápas vyhrají.

85
Kaša zkoušel poslat kolmý pas středem hřiště na Sukupa, ten byl ale pokrytý a míč nedokázal zpracovat.

84
Wágner se dostal do sprinterského souboje dlouhánů s Kouřilem, úspěšnější byl hostující stoper.

83
Po centru z pravé strany mohl nyní zakončovat Magera, těsně před ním míč ale lehkou tečí přesměroval jeden z vracejících se obránců.

83
Domácí mají vhazovat aut u rohového praporku na polovině Baníku, rozhodně ale nespěchají.

82
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Ondřej Zahustel, přichází Michal Ďuriš.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Kamil Vacek, přichází Lukáš Magera.

81
Po faulu Sukupa budou domácí rozehrávat z vlastní poloviny.

80
Hosté vrhají poslední zbytky sil do útočení, domácí mezitím chystají dvojnásobné střídání.

78
Hra je v posledních minutách hodně kouskovaná a domácí stále více myslí na defenzivu a bránění svého náskoku.

76
Dnešní utkání sleduje 3169 diváků.

75
Čas se Baníku rychle krátí a zatím to nevypadá na nějaké velké drama. Domácí mají zápas pod kontrolou, i když jednobrankové vedení bývá hodně ošemetné.