konec FC Slovan Liberec – FK Teplice
0:2
(0:1)
Komentuje: Jakub Martínek

Liberec nedokázal ani na třetí pokus na jaře bodovat. Teplice dnes zaslouženě po brankách Vachouška a Vůcha zvítězili.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u dalšího on-line přenosu brzy na počtenou.

90+3

90+3
Teplice navíc mají míč ve své moci. O třech bodech pro hosty už nikdo nepochybuje.

90+2
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Alves Freitas Santos Nivaldo, přichází Eugene Salami.

90+1
Teplice právě vstřelily branku!
Je definitivně rozhodnuto! Potočného ránu dokázal Kolář ještě vyrazit, jenže pouze k osamocenému EGONU VŮCHOVI, který uklidil míč do sítě – 0:2.

90
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
Liberečtí měli minutu před koncem řádné hrací doby velkou šanci na vyrovnání! Šural ale v těžké pozici poloprázdnou branku Teplic jen přestřelil.

87
Liberec je v posledních minutách jasně aktivnější. Teplice se nyní jen usilovně brání.

86
Ďubek poslal do šestnáctky hodně ostrý centr. Ten ale nakonec končí jen v náručí hostujícího brankáře.

85
Grigar si dával se svojí rozehrávkou až příliš na čas a tak byl rozhodčím trochu popohnán.

84
Teplice se vysunuly až před pokutové území soupeře a tam sbírají drahocenné vteřinky.

83
Bakoš si nepohlídal obranou linii soupeře a následně mu byl odmáván a odpískán ofsajd.

82
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Franci Litsingi, přichází Laco Takács.

80
Před námi je poslední desetiminutovka. Slovan se snaží o vyrovnání a v posledních minutách je hodně nebezpečný.

79
Bakoš se ujal následné exekuce standardní situace. Technický obstřel ale Grigar vyrazil mimo tři tyče.

78
Ljevakovič si pomohl faulem a navíc je odměněn žlutým napomenutím.

77
Liberec okupuje útočnou polovinu, zatím však bez výsledně.

76
Hosté se teď marně dožadovali odpískání ruky v podání Frýdka, která byla očividná. Sudí Proske ji však nějakým záhadným způsobem přehlédl.

75
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Martin Sus, přichází Tomáš Ďubek.

74
Frýdkova střela šla z hodně ostrého úhlu. Gólman Grigar s ní neměl žádné problémy.