konec AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava
0:1
(0:1)
Komentuje: Petr Bílek

Je tu konec zápasu 4. kola SYNOT ligy mezi Spartou Praha a Baníkem Ostrava. Fotbalisté Baníku se hned v 5. minutě hry dostali do vedení a díky velmi dobrému a bojovnému výkonu nakonec dokráčeli až k vítězství 1:0. Sparta sice v prvním i druhém poločase svého soupeře tlačila, avšak do gólových šancí se dostávala jen velmi složitě.

Je tu konec zápasu 4. kola SYNOT ligy mezi Spartou Praha a Baníkem Ostrava. Fotbalisté

90+6

90+6
Velkou šanci v samotném závěru měl ještě střídající Konaté, jeho ránu z pravé strany ale bravurně vyrazil gólman Pavlenka!

90+5
Hraje se poslední minuta dnešního utkání. Spartě se nedaří a zdá se, že se dočkáme velmi překvapivého vítězství Baníku Ostrava!

90+4
Holzer poslal dlouhý míč na Šichora, který šel sám na Bičíka. Neměl ale rychlost a jeho zakončení v tísni bylo nepřesné.

90+2
Hosté ale vzorně bojují i v nastavení a snaží se držet Spartu daleko od vlastního vápna.

90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o dlouhých pět minut.

90+1
Lafata v přemíře snahy fauloval Mensaha a míč budou mít hostující fotbalisté.

90
Domácí již hrají na velké riziko a hrají doslova vabank. Zatím se ale nemohou dostat do závěrečného tlaku.

88
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Lukáš Mareček, přichází Tiémoko Konaté.

88
Přízemní pas do vápna posílal Breznaník, nikoho ze svých spoluhráčů ale nenašel.

87
Míč do vápna chtěl nyní posílat Hušbauer, trefil ale pouze před sebou stojícího Kašu.

86
Zápas spěje rychle ke svému konci a domácí stále nemohou najít recept na pozornou hostující defenzivu.