50:24
Pardubický tým je potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Dominik Dušek.

49:37
Spartak právě vstřelil branku!

Daugavinš pěknou přihrávkou nabil TRIŠINOVI na střelu bez přípravy a jeho dělovka skončila až v pardubické brance.
Asistence: Daugavinš

48:06

První branka ve třetí třetině. NIKONCEV se prodral do útočného pásma po pravém křídle a bekhendovou střelou po ledě překvapil Kacetla.
Bez asistence.

41:12
Spartak hrozí i v oslabení. Cypljakov vybídl do brejku Daugavinše. Kacetl jeho střelu vychytal.

40:01
Spartak vystřídal brankáře. Juliuse Hudáčka nahradil Pavel Chomčenko.

40:01
Karsums těsně před druhou přestávkou podrazil domácího hráče a Dynamo si tak zahraje v úvodu třetí třetiny přesilovku.

37:28

Další branka v sítí Dynama. LEŠČENKO obkroužil branku a překvapil Kacetla pohotovou střelou k tyči.
Asistence: Karsums, Hanzl

35:28
Cypljakov se dostal do samostatného úniku! Kacetl jeho blafák vychytal.

32:48
Další přesilová hra pro ruský tým. Dvě minuty za Machače odpyká Dominik Chára.

30:25

Krásná hokejová akce. Arkalov zadovkou přihrál před úplně prázdnou branku, kde čekal KARSUMS a svoji jednoduchou úlohu splnil.
Asistence: Arkalov, Kulik

30:07
Další velká šance Spartaku ztroskotala na Kacetlovi. Cypljakovi pálil bez přípravy z mezikruží, Kacetl se stihl přemístit a puk podržel.

29:20
Zubov se ocitl osamocený před brankou, ale Kacetl jeho záměr vystihl a střelu po ledě vyrazil.

27:34
Spartak si zahraje první přesilovku v utkání. Horyna putuje na trestnou lavici za držení.

25:13

Kotouč se po ose Hanzl – Šablovskij dostal až k CYPLJAKOVI, který na druhý pokus Kacetla z těsné blízkosti překonal.
Asistence: Šablovskij, Hanzl

23:20

Hosté využili souvislého tlaku v útočném pásmu, ZUBOV si vyměnil puk s Rylovem a krásnou ranou do šibenice zvyšuje na 0:3.
Asistence: Rylov

20:39
Machač a Ivan se dostali do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný ale přihrávkou trefil blokujícího obránce.

13:42

Spartak vstřelil další branku, ale rozhodčí přezkoumali na videu předešlou situaci a ukázalo se, že již tehdy se jednalo o branku. Platí tedy první gól ze skrumáže před brankou. Autorem branky je ARKALOV.
Asistence: Leščenko

13:42
Hostům po vstřelené brance narostla křídla. Spartak se nadále drží v útočném pásmu a nyní domácí obrana vytahovala puk až z brankové čáry!

11:43

Tak to byla krásná akce. Šablovskij se lehce dostal k puku v rohu kluziště a krásnou přihrávkou našel mezi kruhy RYLOVA. Moskevský obránce se nemýlil a puk poslal do poloodkryté brány.
Asistence: Šablovskij