po prodl. Berani Zlín – Mountfield HK
1:4
(0:0, 0:2, 1:2 - 1:0)
Komentuje: Lukáš Mihal

Pro tentokrát se s vámi loučím, ale v 17:00 začíná další zápas Zlín Cupu 2018, kde se utkají HC Kometa Group s HC AZ Havířov 2010, proto rozhodně nikam neodcházejte.

Další zápas Zlín Cupu 2018 je u konce. Hradec poměrně jistě porazil Zlín. Hradec si vítězství rozhodně zasloužil, bránil lépe jak Zlín, útočil lépe jak Zlín, bruslil lépe jak Zlín. Zlínským se sice z počátku dařilo odolávat hradeckému tlaku, Hradci se ale podařilo vstřelit úvodní branku a pak už to šlo pro Hradec velice lehce. Zlín sice ještě dokázal snížit, ale hned vzápětí inkasoval. Zlín si poté ještě aspoň trochu spravil chuť v prodloužení, nic to ale nemění na tom, že zvítězil Mountfield HK.

49:12
Zlín právě vstřelil branku!
Zlín nakonec ještě dává branku. DAVID LAVIČKA si najel před Žalčík a dokázal ho prostřelit.

48:25
Nyní už se kotouče konečně chopil Hradec, ten ale neví, jak se dostat z vlastní třetiny.

47:44
Hradecký útok opět zastavuje ofsajd.

47:05
Zlín stále kombinuje a nyní se dostal i do útočné třetiny.

46:12
Zlín stále drží kotouč a snaží se dostat do útočné třetiny.

45:35
Do této doby si držel puk Zlín, jeden z hradeckých vybojoval puk a dostal se do úniku, Synek ale kryje.

45:10
Uvidíme, zda bude hra ve třech vyhovovat více Zlínu nebo Hradci.

45:01

Prodloužení se bude tři proti třem.

Následuje prodloužení.

44:40
Hradec opět zastavuje ofsajd.

43:46
Nyní však Berani nebezpečně nahodili, Žalčík si však svoji branku před pukem uhlídal.

43:28
Hradec se ještě snaží zahrozit, Zlín se ale nikam moc nežene.

43:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.

41:54
Hradec právě vstřelil branku!
A Hradec bleskově odpovídá. LUKÁŠ PAJER dostal milimetrovou přihrávku a svojí střelou se nemýlil. Asistence: Matyáš Budina.

40:06
Zlín snižuje. Po přihrávce střílí MATĚJ MOJŽÍŠ gól do protipohybu brankáře. Asistence: Adam Laciga a Jan Ramert.