3:5
(1:2, 0:1, 2:2)
Komentuje: Vojtěch Balon

To je z mé strany vše, příště na počtenou!

Je dobojováno, první utkání turnaje O pohár primátora města Mladá Boleslav končí vítězstvím Hradce Králové 5:3 nad domácími Bruslaři. Ti sice ve třetí třetině dokázali stáhnout dvoubrankové manko, poté ale sami dvakrát zase inkasovali.

59:23
Hradec právě vstřelil branku!
Nyní už to hostům vyšlo. SAMUEL HRABČÁK si s pukem najel až do mezikruží, odkud snadno poslal kotouč do sítě a pojistil tak hradecké vítězství. Asistence: Petr Poppel.

59:08
Mladoboleslavská svatyně zůstala prázdná a hosté se pokusili ji trefit, kotouč však skončil jen na zakázaném uvolnění.

58:49
Domácí trenér Křivohlávek si vybral oddechový čas.

58:16
Právě Klikorka nyní napřáhl ve středním pásmu, načež Ševců pro jistotu přerušil hru. Do konce třetí třetiny už zbývají jen necelé dvě minuty.

57:31
Klikorka dostal nabito na modrou, jeho rána ale byla značně nepřesná.

55:45
Svěřenci Jiřího Janouška se ubránili v oslabení a krátce poté sami udeřili! Čtyři a čtvrt minuty před třetí sirénou vrátil Hradci vedení DALIBOR ĎURIŠ. Asistence: Jaroslav Kašpar.

53:45
Hosté se dvakrát v krátkém časovém sledu osvobodili, tato přesilovka zatím Bruslařům příliš nevychází.

52:47
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Šedivý – 2 min., vražení na hrazení).

52:16
Domácí jsou i nadále aktivnější, Klikorkova střela od modré ale postrádala přesnost.

51:04
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno. Matěj Houška vyslal do samostatného úniku kapitána MICHALA SIMONA, který se z bezprostřední blízkosti nezmýlil. Asistence: Matěj Houška.

49:48
Moravčíkův ztečovaný pokus zaduněl jen o zadní hrazení a Hradečtí se následně znovu osvobodili.

49:01
Vladislav Houška ujel po levém křídle, najel si do mezikruží a vypálil, Ševců měl ale dobrý výhled a bez potíží zasáhl.

48:06
Tadeáš Jakubec to schytal pukem do nohy, hra musela být přerušena, aby se hradecký útočník dostal na střídačku.

46:25
Hradecký brankář Ševců byl v problémech, Bruslaři toho ale nedokázali využít a hosté nakonec dostali puk alespoň do středního pásma.

45:33
Jan Jušta se dostal ke kotouči v mezikruží a bez váhání vystřelil, Dusil si ale bez potíží poradil.

44:20
To se mu sice nepodařilo, ani hostům ale poté rozehrávka nevyšla. Už se hraje dlouho bez přerušení.

43:27
Hromadnou bitvu o puk ve středním pásmu nakonec ovládli domácí, Moravčík už zaváží kotouč do útočného pásma.