konec Real Madrid – Atlético Madrid
0:0
(0:0)
Komentuje: Vít Muzikář

Madridské derby končí bezbrankovou remízou. V prvním poločase to bylo naprosto vyrovnaná partie, kdy Courtois vychytal samostatné úniky Griezmanna a Costy po levé straně. Hrálo se ve velkých emocích. Ramos hodně debatoval s hlavním rozhodčím a dostával jej pod tlak.

Ve druhém dějství měl Real více ze hry a chvílemi mačkal svého soupeře. Atlético zažilo bílé peklo na Santiago Bernabéu. Jenže domácí zahazovali šanci za šancí. Například Carvajal měl z druhé vlny na pravé straně velkou příležitost, stejně tak Asensio, který byl naprosto sám před Oblakem. Avšak hosté všechno ustáli.

Vítězem madridského derby je tak svým způsobem i Barcelona, protože výsledek 0:0 ji o skóre udržel v čele ligy před Realem.

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:17.

90+4

90+4
Po centru Kroose na pravou stranu mířil Varane hlavou vedle zadní tyče.

90+3
Correa (ATL) hasil situaci faulem na levé straně a stržením Viníciuse za žlutou kartu. Tohle bude poslední šance na to, aby tenhle duel neskončil bezbrankovou remízou.

90+3
Někteří domácí fanoušci už opouštějí stadion v době, kdy je minuta do konce madridského derby.

90+2
Nacho (Real) si prohlédl kartu za podražení na pravé straně.

90+2
Vinícius doplatil na levé straně na důraz Giméneze při souboji mimo hostující vápno.

90+1
Kroosův centr zleva na delší tyč, tam je obsazený Vázquez.

90+1
Luís ve skluzu neumožnil centr Carvajala z pravé strany.

90+1
Tři minuty se nastavují!

90
Vinícius se nedostal k míči na levé straně a obránce jej pouštěl k Oblakovi ve velkém vápně.

90
Correa nahrál na pravou stranu, ale tam neměl Kalinič vůbec žádnou šanci proti Ramosovi.

89
Vinícius centroval zleva až z čáry do rukavic Oblaka v malém vápně.

89
Nákop na levou stranu, kde byl Courtois na hranici vápna, tou dobou presoval rychlý Kalinič.

88
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Vinícius Júnior.

88
Asensio s Vázquezem neuspěli po pravé straně.

87
Real chystá ještě jedno střídání.

86
Carvajalovu nahrávku na pravou stranu ještě stihl Vázquez na hřišti, ale po jeho centru se neprosadil domácí celek a ani Oblaka nezaměstnal.