(1:1)
Komentuje: Martin Augustin

Statistiky:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:10.

Je konec! Hráči Realu slaví postup do finále Ligy mistrů, v němž se poperou o třetí triumf v této soutěži v řadě. Naopak hostující hráči smutně popadali na trávník. V celém dvojzápase rozhodně nebyli horším týmem, ale měli méně sportovního štěstí. Dnes se možná budou odvolávat i na nepřízeň rozhodčího, protože po Marcelově ruce v první půli se zřejmě měla kopat penalta.

Bayern šel už ve 3. minutě do vedení zásluhou Joshuy Kimmicha, ovšem v 11. minutě srovnal Karim Benzema. Stejný hráč pak na začátku druhé půle potrestal komickou chybu brankáře Ulreicha, jenž po malé domů Tolissa před napadajícím Francouzem netrefil míč a za stavu 2:1 se zdálo, že by si Madridští již mohli dokráčet pro klidný postup. To se ale nestalo. Hráči z Bavorska se totiž nevzdali a v 63. minutě jim James Rodríguez vykřesal naději. Postupový gól pak měl na kopačce zejména Corentin Tolisso, jehož skvěle vychytal brankář Navas. Realu tak po výhře 2:1 na půdě soupeře domácí remíza 2:2 k radosti stačila.

90+6

90+6
V úplném závěru se málem dostal do šance Thomas Müller, jenž zůstal sám za obranou Realu. Na míč však o kousíček nedosáhl!

90+6
Už se hraje přes čas. Publikum píská, dožaduje se konečného hvizdu.

90+5
Hosté budou rozehrávat asi poslední akci zápasu. Balón pošle dopředu Ulreich.

90+4
Rohový kop pro Real, s jehož rozehráním nebude Toni Kroos spěchat.

90+3
Javi Martínez získal míč pro Matse Hummelse, jenž chtěl ještě nahrávat před bránu. To ale přečetl Navas, který si pro balón skočil a důležitým zákrokem zastavil akci soupeře.

90+2
Na roh Thiaga Alcântary si naskočil Mats Hummels. K hostující smůle zamířil hlavou vedle tyče!

90+2
Rohový kop pro Bayern...

90+1
Už se opět hraje. Zápas bude nastaven o pět minut!

90
Míč poslal do šestnáctky Thiago. Keylor Navas ho vyboxoval do bezpečí, ale srazil se u toho se Sergiem Ramosem. Domácí gólman zůstává ležet na trávníku a bude muset být ošetřen.

89
Thomas Müller byl faulován Casemirem. Ten dostává žlutou kartu. Navíc standardka pro Bayern.

88
Raphaël Varane si dával s rozehrávkou na čas a dostává žlutou kartu za zdržování.

88
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Nacho Fernández.

87
Marco Asensio si dobře pokryl míč a nechal se faulovat Thiagem Alcântarou. Domácí budou zřejmě střídat.