konec CD Leganés – Real Madrid
0:1
(0:0)
Komentuje: Petr Bílek

Real i přes bídný výkon udělal důležitý krok k postupu do semifinále španělského poháru Copa del Rey. Odveta se hraje příští středu 24. ledna od 21:30 na Estadion Santiago Bernábeu.

Je tu konec zápasu. Domácí budou dnes hodně nešťastní, protože měli v pohárovém zápase jedinečnou šanci pokořit hvězdný Real Madrid. Hosté totiž potvrdili špatnou formu z posledních týdnů a na Estadio Municipal de Butarque se hodně trápili. Ve druhém poločase měli domácí několik slibných šancí, jenže rozhodnutí přišlo v 90. minutě na druhé straně, když se prosadil ranou na přední tyči Marco Asensio.

90+3

90+2
Domácí jsou inkasovanou brankou zaskočeni a v nastavení nemají dostatek morálních sil na zvrat.

90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.

90
Real Madrid právě vstřelil branku!
To jsou věci. Dnes špatně hrající Real se nakonec dostává v poslední minutě hry do vedení! Z ničeho nic totiž z levé strany odcentroval do vápna Théo Hernández a na přední tyči skvěle předskočil obránce MARCO ASENSIO, který posílá Bílý balet do vedení – 0:1!

88
Domácí se tlačí do vápna, Real stále odolává.

86
Konec zápasu se neúprosně blíží. Zdá se, že se dnes reálně nedočkáme žádného gólu.

84
Hosté se snaží držet balon alespoň v okolí půlící čáry. Teď se jim to chvilku dařilo, stále ale ještě není konec.

82
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Omar Ramos.

81
Konec zápasu se neúprosně blíží a opět jsou to domácí, kdo se snaží tlačit do útoku. Real posílený o Modriče a Isca se nadále trápí.

79
Hosté opět nic závratného nevymysleli. V ofsajdu byl nyní Asensio a balon mají domácí.

77
Domácí jsou v závěru zápasu lepší a Real zuby nehty brání remízu 0:0.

75
Po centru z levé strany se parádně do letícího míče opřel Beauvue. Mířil dobře k tyči, avšak Casilla pohotově zasáhl a míč vyrazil na roh.

73
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Isco.

72
Až do vápna Leganés nyní vnikl Lucas. Z ničeho nic byl ve velké šanci, avšak svou přízemní střelou trefil jen brankáře Champagneho.

70
Právě střídající Amrabat se nyní pokoušel bez přípravy zakončit po centru z levé strany. Míč ale poslal mimo a vzrušení bylo zbytečné.

69
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Jose Naranjo, přichází Nordin Amrabat.

68
José Naranjo měl tak dlouho připomínky k řízení zápasu, až dostal od rozhodčího žlutou kartu.

67
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Daniel Ceballos, přichází Luka Modrič.