konec Real Madrid – APOEL Nikósia
3:0
(1:0)
Komentuje: Petr Bílek

Je tu konec. Domácí fotbalisté přidali ve druhém poločase další dvě branky a zcela po zásluze vyhráli dnešní zápas 3:0. Real byl celých devadesát minut jasně lepší a o jeho výhře tak není sebemenších pochyb. Hosté sice statečně bojovali, avšak urputná defenziva jim dnes body nepřivála.

90+4

90+3
Zápas končí s balonem v síti po zakončení Mayorala. Avšak ani tento gól neplatí, protože míč na levé straně dle výroku rozhodčích v ofsajdu zpracovával Ronaldo.

90+2
Rychlé nohy na pravé straně předvedl Carvajal, avšak míč na trávníku stihnout nedokázal.

90+1
Po rohu Kroose se domácí k zakončení opět nedostali.

90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.

90
Tak trochu se štěstím se k balonu za vápnem dostal Casemiro, jeho rána byla ale Carlãem zblokovaná na roh.

90
Farías nyní zbytečně na polovině hřiště dohrál skluzem Marcela a dostává žlutou kartu.

87
Modrič pasem do vápna našel Casemira, který hlavou vracel míč na vápno na Ronalda, avšak k míči měl blíže gólman Waterman.

85
Ronaldo nyní dokázal balon dopravit do brány, gól ale kvůli jasnému ofsajdu neplatil.

83
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Igor De Camargo, přichází Mickaël Poté.

82
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Borja Mayoral.

81
Po Modričově rohovém kopu se nikde z jeho spoluhráčů k zakončení nedostal.

79
Domácí si závěr zápasu užívají. Hraje se podle jejich not a hosté se k míči skoro nedostávají.

77
Na polovině Realu se pak v ofsajdu ocitl Aloneftis a míč se tak vrací na kopačky hráčů domácího celku.

76
Ve snaze hlavičkovat fauloval ve vápně Ronaldo a je pískáno.

75
Po akci Aloneftise na levé straně propadl balon ve vápně k De Camargovi, který ale levačkou poslal míč těsně mimo.

74
Domácí ve velké pohodě kombinují na polovině soupeře a opět čekají na to, až se jim vytvoří skulinka v defenzivě soupeře.

73
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Lorenzo Ebecilio, přichází Ghayas Zahid.