konec Real Betis – Real Madrid
3:5
(2:1)
Komentuje: Petr Bílek

Je tu konec. Máme za sebou zápas 24. kola Primera Division mezi Realem Betis a Realem Madrid. Ve druhém poločase jsme sledovali gólovou přestřelku, která nakonec vyzněla jednoznačně lépe pro hosty. Ti totiž vyhráli druhý poločas 4:1 a po zásluze tak nakonec vyhrávají v poměru 5:3.

90+3

90+2
Real Madrid právě vstřelil branku!
Po chybě domácích se k balonu dostal Lucas Vázquez, který nezištným pasem našel na hranici velkého vápna střídajícího KARIMA BENZEMU a ten nezaváhal. Ránu poslal k tyči a zvyšuje na 5:3 pro Los Blancos.

90+1
Nastavovat se budou tři minuty.

90
Domácí se stále všemožně snaží s výsledkem něco udělat. Hraje se na polovině Realu Madrid.

89
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Karim Benzema.

88
Joaquín tentokrát nezamířil přesně a balon poslal vysoko nad.

87
Domácí samozřejmě vrhají poslední zbytky sil do útoku. Nyní fauloval Carvajal a následuje přímý kop pro Betis z velmi výhodné pozice. Je to na přímou střelu.

85
Real Betis právě vstřelil branku!
A ještě uvidíme patrně drama! Po rychlé akci nyní Júnior Firpo poslal z levé strany do vápna Madridu perfektní přízemní centr a na zadní tyči nabíhající SERGIO LEÓN dopravil míč za záda Navase!

84
Carvajal s Lucasem dobře napadali rozhrávku Betisu a byli úspěšní.

83
Kovačič dostal nyní ve vlastním vápně míčem do ruky. Avšak chránil si obličej a pokutový kop tak nebyl odpískaný.

82
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Cristian Tello.

82
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Sergio León.

81
Casemiro nyní dostal po souboji s Guardadem žlutou kartu.

79
Na skvěle načasovaný pas si nabíhal Ronaldo. Mohl jít prakticky od půlící čáry sám na Adána, jenže rozhodčí chybně odmávali ofsajd a z akce nakonec nic nebude.

77
Zápas se již nehraje v tak velkém tempu, jako v úvodu druhé půle. Domácí si uvědomují, že dnes to budou mít už těžké.

75
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Jordi Amat, přichází Javi García.

75
Morón zkusil nafilmovat pád po souboji s Nachem, pokutový kop se nepíská.

73
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Isco.

73
Zpoza půlící čáry zkoušel Navase překonat Guardado, míč ale poslal jen nad bránu a hostující gólman si mohl oddychnout.