konec CD Leganés – Real Madrid
1:3
(1:2)
Komentuje: Petr Bílek

Je tu konec. Real Madrid dohrávku 16. kola La Ligy zvládl a celkem bez problémů dokráčel k zaslouženému vítězství 3:1. Domácí se sice dostali rychle do vedení, avšak po půl hodině hry vedli již hráči bílého baletu a v samém závěru pak jejich vítězství potvrdil gólem z penalty kapitán Sergio Ramos.

90+3

90+2
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Dani Ceballos.

90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o dvě minuty.

90
Hosté chystají ještě jedno taktické střídání.

89
Real Madrid právě vstřelil branku!
SERGIO RAMOS se při penaltě skoro zastavil a pak poslal míč ze svého pohledu k pravé tyči, gól platí a Real vede 3:1!

89
Po faulu Tita na Kovačiče je tu pokutový kop.

89
Penalta pro Real!

88
Ke střele se nyní dostal Bale, jeho rána na zadní tyč skončila mimo.

87
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Marcos Llorente.

86
A další žlutou kartu nyní uviděl Rubén Pérez.

85
Cuéllar se teď teatrálně skácel k zemi po skluzu Thea a za své emotivní projevy dostává žlutou kartu.

84
Po rohovém kopu se hosté nyní hodně tlačili do vápna soupeře, jenže ani oni nakonec zakončit nedokázali a skóre se tak nemění.

82
Z hranice vápna se nyní ke střele dostal Isco, gólman Cuéllar byl ale pozorný a s nepříliš razantní ranou si poradil.

80
Čas neúprosně běží a již se nám rozeběhla osmdesátá minuta hry. Domácím se stále nedaří přiblížit se ke Casillově bráně.

77
U míče jsou domácí, avšak k bráně soupeře se zatím prakticky nedostávají.

76
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Gareth Bale.

75
Nyní se domácí hodně zlobili, když byla jejich útočná akce zastavena ofsajdem. O postavení mimo hru se očividně ale nejednalo.

73
Tempo hry ve druhém poločase není nijak závratné. Realu se ale již několikrát v letošní sezoně hubené vedení o jeden gól vymstilo.