konec Real Madrid – Sevilla FC
5:0
(5:0)
Komentuje: Petr Bílek

Je za námi zápas 15. kola španělské La Ligy mezi Realem Madrid a Sevillou. Domácí zvládli na jedničku první poločas, který vyhráli drtivě 5:0. Naopak hosté si za celý zápas nevytvořili prakticky ani jednu vyloženou gólovou šanci a když se Bílý Balet po změně stran také již neprosadil, skončilo utkání stejně jako první poločas 5:0.

90+2

90+2
Zápas se pouze dohrává, další gól dnes již neuvidíme.

90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o dvě minuty.

90
Po centru Marcela se nikdo z jeho spoluhráčů k zakončení nedostal.

90
Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby.

89
Z dálky zkusil štěstí Asensio, míč poslal ale až do horního ochozu a Rico zasahovat ani zdaleka nemusel.

88
Iscův přízemní centr bez větších problémů odvrátil Krohn-Dehli.

87
Z pravé strany centroval Achraf, jeho pas byl ale nepřesný a hosté ho odvrátili na roh.

86
Také další útočná akce domácích byla až příliš krkolomná a kombinace zakončením neskončila.

84
Domácí se teď také snažili dostat se do zakončení, ani jejich snažení k ničemu nevedlo.

82
Hosté se dostali k zajímavému protiútoku, jenže celou akci překombinovali a zakončující Luis Muriel Navase slabou střelou prakticky nezaměstnal.

81
Na polovině hřiště byl faulovaný Isco, míč budou mít ve své moci domácí.

81
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Éver Banega, přichází Michael Krohn-Dehli.

80
Zpoza vápna vystřelil Isco, míč poslal hodně vysoko nad bránu.

79
Zatímco první poločas přinesl strhující podívanou, po změně sledujeme jen průměrný a místy i nezáživný fotbal.

77
Z levé strany centroval Marcelo, nikdo z jeho spoluhráčů se ale k zakončení nedostal.

76
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Isco.

74
Zápas se pozvolna blíží ke svému konci. Domácí kontrolují své vedení a nic velkého už nevymýšlejí.

72
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Franco Vázquez, přichází Johannes Geis.